יוסי דייטש בביקור מיוחד במתחם: "הרכבת הקלה היא הצלחה של מאות אלפי נוסעים ביום"

סגן ראש עיריית ירושלים הרב יוסי דייטש ערך ביקור מיוחד במתחם הרכבת הקלה בירושלים בביקור השתתפו ראשי הנהלת הרכבת הקלה – סיטיפס ודן עימם על פעילות הרכבת בעיר.

במשך הסיור הציגו לדייטש את מגוון הטכנולוגיות בהפעלת הרכבת הקלה וכן נפגש לישיבת עבודה עם מר ירון רביד, מנכ"ל חברת 'סיטיפס' זכיינית הרכבת הקלה, לראשונה מאז נכנס לתפקידו בחודשים האחרונים. בפגישה אף השתתפו בכירי ההנהלה ובהם הסמנכ"ל מר שי איזנברג ומנהל השיווק והדוברות של הרכבת הקלה מר עוזאל ותיק.

במהלך הפגישה במתחם סקרו ראשי הנהלת הרכבת בפני יוסי דייטש את פעילות הרכבת הקלה בירושלים מאז הפעלתה ועד היום ובישרו לו על תזמון הרכבות המשופר והמהיר כאשר כיום בשעות השיא מגיעה רכבת בכל 5 ורבע דקות. ראשי הנהלת הרכבת הקלה אף פרסו בפני סגן וממלא מקום ראש עיריית ירושלים את התוכניות להרחבת מסלולי הרכבת לשכונות נווה יעקב, בית החולים הדסה עין כרם ושכונות הר נוף על מנת שייתנו מענה תחבורתי לרוב חלקי העיר.

הרב יוסי דייטש הודה לאנשי הרכבת הקלה על הסיור ועל פעילותם הענפה לקידום התחבורה בירושלים והודיע שישמש כשגריר הרכבת הקלה בעירייה ובוועדה המחוזית בה הוא חבר, וימשיך לסייע לקידום הרכבת למען כלל התושבים. "אתם עושים עבודה נהדרת ואני מקבל כיום תשבוחות רבות מתושבים על פעילותכם" אמר הרב דייטש והוסיף "הרכבת הקלה היא סיפור הצלחה ומי האמין שנגיע למספר של למעלה מ-130 אלף נוסעים ביום".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.