יוסי קירמה ז"ל הובא למנוחות: רעייתו: "תהיה בלב שלי עד שאני אמות" ( שידור חי)

שוטר יס"מ יוסי קירמה ז"ל שנרצח במסע הירי היום (ראשון) בירושלים הובא למנוחות בהר הרצל. "אהוב שלי, הלב שלי, אבא שלי אמר לי לכתוב ברכה מכל הלב, אבל הלב שלי נמס לרסיסים", ספדה לו בדמעות אלמנתו, הצטרפו לשידור החי בערוץ 2

בהלוויה רווית כאב הובא הערב למנוחות בבית העלמין בהר הרצל, שוטר יס"מ יוסי קירמה ז"ל שנרצח במסע הירי היום (ראשון) בירושלים.

הצטרפו לשידור החי בערוץ 2 – באדיבות רשת

.יוסי הותיר אחריו אישה, הורים ושני אחים ומובא למנוחות קירמה בבית העלמין בהר הרצל.

מאות מבני משפחתו, חברים, השר לביטחון פנים גלעד ארדן, מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך, מפקד מחוז ירושלים ניצב יורם הלוי, מפקדים וחברים לנשק הגיעו ללוות אותו אותו בדרכו האחרונה. "אהוב שלי, הלב שלי, אבא שלי אמר לי לכתוב ברכה מכל הלב, אבל הלב שלי נמס לרסיסים", ספדה לו בדמעות אלמנתו, נוי.
הלוויתו של קירמה ז"ל

"כמה תכנונים היו לנו, ילדים ובית. אהבת אותי ללא תנאי. יותר ממה שאני אוהבת את עצמי", ספדה. "קראת לי נ'. מי יקרא לי נ' בכזאת אהבה? אני לא יודעת איך ממשיכים מכאן אבל אני מבטיחה להיות טובה בשבילך, מבטיחה שתתגאה בי. אני מצטערת שלא שמרתי עליך. אני מבקשת ממך שתשמור עליי. אני אוהבת אותך ואתה תמיד תהיה בלב שלי עד שאני אמות".

אביו של יוסי, עוזי, ספד לבנו בכאב. "יוסי נשמה שלי, יהלום גדול ומלוטש. כל כך טוב. ילד כל כך שמח היית שאוהב לעזור לזולת. לעשות תרומה בחג. יוסי אתה חבר שלי גם, אתה יודע את זה. היינו מבלים יחד, היינו עושים חאפלות, אתה לא איתנו עכשיו. איך אני אוכל לשרוד? איך אני ממשיך מפה אבאל'ה? אני כל כך אוהב אותך. אתה החיים שלי. השארת גם את נוי לבד אבל אנחנו נהיה איתה ולא נעזוב אותה לרגע. כל כך אהבת אותה, אני אתן לה ואעניק לה, היא הבת שלי לכל דבר. אני אוהב אותך יוסי".

"משפחת יס"מ מרכינה ראש", ספד סגן ניצב מאיר נמיר, מפקד יס"מ ירושלים. "זה יום כואב שייצרב לעד בלבותיהם של לוחמי היחידה. יוסי עשוי מחומר של גיבורי ישראל. אנו מצדיעים לך בפעם האחרונה. יהי זכרך ברוך".

לבנה מליחי ז"ל, עבדה בכנסת – ופרשה לגמלאות. הראל, אחיינה של מליחי ז"ל מסר כי "המשפחה אבלה וכואבת עדיין מנסים לעכל את הבשורה המרה. שולחים תנחומים למשפחת ההרוג והחלמה לפצועים. מבקשים להתפלל לעילוי נשמת לבנה בת יונה חממה, נודה אם תתנו למשפחה זמן ומרחב להתאבל בימים נוראים אלו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.