בעלי 'קול חי' על סף פשיטת רגל

בבקשה דחופה שהגיש המנהל המיוחד, עו"ד עופר שפירא, לבית המשפט המחוזי בתל-אביב טוען המנהל המיוחד לנכסיו של איש העסקים כי גרינפלד מסר "חצי אמת" על החברות שבהן הוא שולט ועל חשבונות הבנק שהוא מנהל "יש לו עסקי נדל"ן, כספים, תשתיות, טכנולוגיה וגם תקשורת" {גלובס חושף}

איש העסקים יוסף גרינפלד  מבעלי רדיו 'קול חי' על סף פשיטת רגל- כך מדווח אתר 'גלובס' שחושף כי גרינפלד מסר מידע רק על חלק מהחברות שבהן הוא שולט ורק על חלק מחשבונות הבנק שהוא מנהל".

בבקשה דחופה שהגיש המנהל המיוחד, עו"ד עופר שפירא, לבית המשפט המחוזי בתל-אביב טוען המנהל המיוחד לנכסיו של איש העסקים כי גרינפלד מסר "חצי אמת" על החברות שבהן הוא שולט ועל חשבונות הבנק שהוא מנהל  "יש לו עסקי נדל"ן, כספים, תשתיות, טכנולוגיה וגם תקשורת"

 

גרינפלד, הוא מבעלי השליטה בחברות  קרדן יזמות וקרדן אן.וי, נקלע לחדלות פירעון לאחר שלא עמד בנטל חובותיו לבנק לאומי בסך 125 מיליון שקל, מתוך סך חובות של כ-350 מיליון שקל, שרובו מיוחס לבנקים.

 

כחלק ממהסדר המתגבש עם גרינפלד ביקש המנהל המיוחד על החברות לשלוט על 100.החברות שמנהלות עדיין עסקים חובקי-עולם ומנוהלות על-ידי גרינפלד.

"עסקינן במקרה מיוחד ביותר, שבו נקלע חייב להליכי חדלות פירעון, בעודו מחזיק ומנהל בפועל עסקים חובקי-עולם", טען עו"ד שפירא בבקשה שהגיש לבית המשפט. לטענתו, פעילותו העסקית של גרינפלד כוללת עסקים בתחומים שונים, לרבות נדל"ן, כספים, תשתיות, טיפול במים, טכנולוגיה וגם תקשורת (רדיו וטלוויזיה) – הפועלים במדינות שונות מסין ועד לארה"ב, מאירופה ועד אפריקה.

 

 

"תחת שליטתו של גרינפלד  מנוהלים לא פחות מ-100 תאגידים העוסקים בתחומים שונים", טוען המנהל המיוחד. "חלק ניכר מפעילותו של גרינפלד מבוצעת באמצעות חברות פרטיות שבבעלותו, חברות שהן בשליטתו המלאה, והן פועלות כ'אלטר אגו' שלו, באופן שלמעשה הוא משתמש בתאגידים אלה כזרועות ארוכות שלו לשליטה בנכסים".

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שקר וכזב….

  הרמאי והנוכל דרעי מסית את האש מהרדיו שלו, רדיו "קול מת" כדי לבלבל את מבקר המדינה.

  דרעי רמאי ושחקן |
  הגב
 2. תרגיל מרמה והונאה של הנוכל מיידוף דרעי ימ"ש.

  הנוכל - אברהם אבי ממרן |
  הגב
 3. אריה דרעי ימוטט אותם. מזלו גורם להם ליפול

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב