זילברשלג ל'קוקר': "השמועות על מועמדותי ליועץ השר פירון – שקר וכזב"

יועץ התקשורת, דודי זילברשלג ממשיך לתקוף את שליחי הציבור החרדי ואת העתונות החרדית: "מתווכים מפוקפקים". על השמועות שהוא בדרכו לכסא היועץ של השר פירון: "שקר וכזב"

יועץ התקשורת דודי זילברשלג, מפרסם בזמן האחרון פוסטים רבים ברשתות החברתיות כנגד נציגי הציבור החרדי ואף כנגד העתונות החרדית. לפני מספר ימים פרסם זילברשלג את הדברים הבאים: "פער עצום הולך ונפער בין הקהל החרדי לקול החרדי. הקול החרדי הנשמע מן הנציגים החרדיים הפוליטיים, קול הנהי והקינה אינו פוסק- בעיקר מפי חלק מנציגיה האשכנזים, המנסים לחדד את תחושת המצור,השמד והרדיפה".

לדבריו "הקהל החרדי לעומת זאת, הולך ומתפכח, חרף קולות המהומה והבהלה רבים רבים נקעה נפשם, ממאות אלפי ה"ילדים הרעבים" או אם תרצו המורעבים, המככבים לפתע במדיה החרדית הפוליטית והמאוסה".

זילברשלג תוקף גם את העתונות וכותב: "מבחנה האמתי של הממשלה על כל מרכיביה, יהיה להוכיח לקולות המסיתים מחוץ [התקשורת הכללית שאיבדה רסן] ולקולות המדיחים מבית [התקשורת החרדית המייללת] שהיא עניינית, מטיבה וקשובה לצרכיה של החברה החרדית, גם ללא מתווכיה המפוקפקים".

לדבריו "הניסיונות הנואלים להחריף את הטון ולהעצים את הקשיים, פוגע בראש ובראשונה, בפרט החרדי שניזון ממידע מוטה, מגמתי ו"מגויס" – הפרט הזה, מבין כי גזירות הגיוס, הליב"ה והרעבת הילדים, בכלל באו לעולם כאשר הנציגים החרדיים ובני בריתם היו ה"בוחשים" הראשיים בקדרה".

"לאזני חורשי רעתנו סביב יאמר בקול צלול ורם – הוא שהיה הוא שיהיה. ולמשניאנו, מנדנו ומפחידו מבפנים, נאמר גם כן בקול ברור וחד – הוא שהיה הוא שיהיה, שום דבר לא ישתנה".

בימים האחרונים מתרוצצת שמועה על כך שזילברשלג מועמד להתמנות ליועץ החרדי של שר החינוך, שי פירון. בשיחה איתנו אמר זילברשלג כי "הדברים הם שקר וכזב ומצוצים מהאצבע. זה פשוט לא נכון".

יש לציין כי מועמד ששמו הוזכר הוא יצחק רביץ, סגן ראש העיר ביתר עילית. רביץ חושש לקבל את התפקיד בשל החשש מהתנגשות עם בתיהם של הרבנים, לעומתו, זילברשלג אינו חייב דבר לבתי הרבנים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אבוי לנו אם הוא ייצג חרדים במשרד החינוך

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב