יועץ התקשורת מגונן על שרה נתניהו (הקלטה)

בראיון שהעניק הבוקר (שני) עם ניב רסקין בגלצ גונן על אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו,"כל הפרשיות האלה מריחות ריח חזק של התנכלות לנתניהו ולמשפחת נתניהו וניסיון להחליף פה את השלטון. אני בטוח שהגברת נתניהו לא עשתה עבירה, היא צחה כשלג. אין אדם ישר מהגברת נתניהו", אמר. האזינו. { "שרה צחה כשלג"}

בצל פרשת מעונות ראש הממשלה דוחה יועץ התקשורת של משפחת נתניהו, ניר חפץ  את טענות  המשטרה כי שרה נתניהו עברה עבירה פלילית.

בראיון שהעניק  הבוקר (שני) עם ניב רסקין בגלצ גונן על אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו,"כל הפרשיות האלה מריחות ריח חזק של התנכלות לנתניהו ולמשפחת נתניהו וניסיון להחליף פה את השלטון. אני בטוח שהגברת נתניהו לא עשתה עבירה, היא צחה כשלג. אין אדם ישר מהגברת נתניהו", אמר.
על מני נפתלי אמר יועצו של נתניהו,"האמת על מיהו מני נפתלי, אמת קשה מאוד, תצא בסופו של דבר החוצה", אמר חפץ, "בכל העולם מנהיגים ומשפחותיהם גרים במעון של המדינה. איפה מרעידים את אמות הסיפים בגלל פרשות בסדר גודל של 4,000 ש"ח?" תהה.

חפץ  שיבח את סמנכ"ל משרד ראש הממשלה לשעבר, עזרא סיידוף, ואמר כי הוא לא מאמין שסיידוף יהפוך לעד מדינה."אני חושב שהוא באמת ראוי להערכה על כך שהוא עומד על האמת שלו", טען, "קל לו מאוד לעשות עסקאות על חשבון אנשים אחרים אבל הוא כנראה אדם שיש לו חוט שדרה ערכי ונורמטיבי שעומד על האמת שלו ואני מאמין היא תוכח".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.