יועץ רה"מ: "החברה החרדית מתפוררת"

בטורו שהתפרסם בידיעות ארונות טוען יועצו לשעבר של נתניהו כי ,החברה החרדית מתפוררת וכי החרדים הולכים עם ג'ינס ומצייצים "

יועז הנדל, פובליציסט והיסטוריון, יוצא למתקפה חסרת תקדים כנגד החרדים, וכן מפגין בורות בטור אודות החברה החרדית שלטענתו "מתפוררת".

במאמר שפרסם במוסף לשבת של 'ידיעות אחרונות' הוא טוען כי המהפכה בחברה החרדית "כבר מתרחשת". לדבריו: "ראשים עפים, זהויות מתחלפות, הבגדים משתנים. עידן הפוסט – חרדיות התחיל.

לטענת הנדל שבאוגוסט 2011 מונה לראש מערך ההסברה הלאומי במשרד ראש הממשלה. החברה החרדית "מתפוררת", יוצאת לעבוד, משילה את המלבושים האשכנזיים שאימצה מהגויים ועוברת ל'גינס (אמיתי לגמרי מק), א"א שכולם ישבו וילמדו. אין דבר כזה בעם היהודי.

הנדל ממשיך ועוקץ את החרדים: "את הטור הזה יקראו הרבה חרדים למרות שבעיתון יש תמונות  לא צנועות". הם מקשיבים לרדיו, הם מפצחים טלפונים כשרים כדי לגלוש באינטרנט, מחזיקים טלוויזיה בארון".

את המהפכה תולה הנדל "בעליית מחירי הדיור" שמחייבות מקור הכנסה נוסף, והאינטרנט שמנגיש את החברה החרדית לתכנים כפרניים הנמצאים ברשת".

לאחר מכן תוקף הנדל את הצייצנים החרדים, "הרפורמים לא הגיעו בהמוניהם, הכל סוכם ונחתם, ותשקוט הארץ ארבעה חודשים, עד שהגיעו הצייצנים החרדים..לכאורה החרדים לא גולשים באינטרנט, בפועל עולם חרדי שלם מתקיים ברשתות החברתיות, עולם שיוצר משברים  נוסח השבת ויהדות התפוצות. כך נוצר הלחץ על המפלגות החרדיות ומשם על נתניהו, לבטל את מתווה הכותל".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. צודק 100 אחוז

    אין מגזר צבוע ושקרן כמו החרדים. וגם אסור אינטרנט אגב

    שיממ |
    הגב