יועץ תאורה – כיצד יוכל לסייע לך?

על פניו זה נשמע דבר קל לעשייה, רכישה של גוף תאורה. אולם כאשר תיכנסו אל חנות שמוכרת גופי תאורה אתם תגלו כי נפתח בפניכם עולם שלם של גופי תאורה ואז יתחילו להתעורר בכם המון של שאלות וספק גדול בנוגע להצלחה שלכם לבחור את גוף התאורה שישמש אתכם בצורה טובה ויתאים אל המקום בו אתם רוצים להתקין אותו. עם כל כך הרבה שאלות כדאי שתפנו אל יועץ תאורה שנמצא בחנות כדי שתקבלו תשובות מקצועיות שיסייעו לכם להתקדם אל הקופה עם גוף תאורה מהמם שאתם לא יכולים לחכות שיותקן בסלון שלכם.

החשיבות של רכישת גופי תאורה עם יועץ תאורה

כמו שציינו בפסקה הקודמת, עולם התאורה כולל מגוון רחב של גופי תאורה כאשר כל אחד מהם מיועד לאזור אחר של הבית או הגינה וכל אחד מספק רמה מסוימת של תאורה. הבחירה בגוף הנכון הינה משימה לא פשוטה ומצריכה ייעוץ תאורה מקצועי מכמה סיבות:

  • יכול להיות שהגוף שקניתם לא יספק רמת אור נכונה לחלל הנתון.
  • יכול להיות שבחרתם בגוף שהינו קטן מידי מבחינת מידות לחלל בו הוא מותקן.
  • יכול להיות מצב בו אתם בוחרים בגוף שבכלל מיועד למטרה אחרת והשימוש בו אינו אפקטיבי בחלל אחר בכלל.

עבודה עם יועץ תאורה בעל ניסיון תסייע לכם להשיג את כל הנדרש עבור התאמה מושלמת של גוף התאורה לבית שלכם מכמה בחינות עיקריות אותן הוא יבחן בקפידה:

  • באיזה חלל אמור להיות מותקן גוף התאורה.
  • מהו הגודל של החלל וכמה נקודות קיימות שם.
  • מהו העיצוב הקיים בחלל בו מעוניינים להציב את התאורה.
  • מהו התקציב הקיים לרשות בעלי הבית.
  • עד כמה חשוב עניין החיסכון בחשמל לעומת העיצוב של גוף התאורה לבעלי הדירה.

רק לאחר שיש מענה לכל השאלות החשובות האלה ניתן להתקדם ולבצע רכישה מושכלת של גוף תאורה ולתאם מועד התקנה עם חשמלאי מוסמך שידע להתקין את גוף התאורה בצורה מקצועית שתניב את האור המלאכותי הכי יפה שבחרתם.

כמה טיפים של יועץ תאורה מדופלם

יועץ תאורה עם שנים של ניסיון בתחום יאמר לכם כי ישנם כל כך הרבה טיפים בכל הנוגע לתחום התאורה עד כי תצטרכו לשבת לשיחה של כמה שעות איתו. מכל אלה בחרנו עבורכם כמה עיקרים אשר יוכלו לסייע ללמוד קצת יותר לגבי תאורה ולנווט בצורה ברורה יותר בהכנה של בית מלא באור נעים ואפקטיבי.

שחקו עם האור – אור הוא בעיקרו משחק בין אור לצל וישנם גופים שמעניקים לנו משחקים מאוד יפים לעין שגם מייצרים אור במידה הנדרשת בחלל הנתון וגם יכולים ליצור אשליה של גודל.

שלבו את התאורה ברהיטים – בחרו בתאורה חזקה יותר עבור רהיטים כהים ותאורה רכה עבור רהיטים בהירים שמחזירים את האור. ישנם רהיטים שכבר מגיעים עם האפשרות להוסיף תאורה אליהם כדי לייצר אווירה נעימה לעין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.