יועצו של טראמפ בראיון ליונית לוי (וידאו)

בעוד הסקרים בארצות הברית נוטים לטובת המועמד הדמוקרטית הילרי קלינטון, יועצו לענייני ישראל של המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ, דיוויד פרידמן אמר הערב (שלישי) בריאיון באולפן חדשות 2 כי "בסקרים רבים טראמפ מוביל". דיווד כינה אותה "אדם מרושע". צפו {"הילרי אדם מרושע"}

בעוד הסקרים בארצות הברית נוטים  לטובת המועמד הדמוקרטית הילרי קלינטון, יועצו לענייני ישראל של המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ, דיוויד פרידמן אמר  הערב (שלישי) בריאיון באולפן חדשות 2 כי "בסקרים רבים טראמפ מוביל".

דיווד אף תקף את קלינטון וכינה אותה "אדם מרושע".

צפו בראיון באדיבות רשת

"אני לא יודע למה שמים דגש על הסקרים בהם הילרי מנצחת, נגלה את התשובה בעוד שבועיים", אמר פרידמן. פרידמן התייחס לקלינטון עליה אמר כי  "האנשים שעובדים איתה שונאים איתה, היא אדם מרושע".

על פרסום הקלטת שבה נשמע טראמפ מדבר בגסות על נשים  אמר פרידמן כי הקלטת מביכה בצורה נוראית, והוא התנצל על כך". פרידמן הוסיף כי "11 נשים מדברות על אירועים מלפני 20-30 שנים, רוב המקרים הופרכו".

על כך  שטראמפ  נמנע מלומר כי יקבל את תוצאות הבחירות, אמר פרידמן כי "כל מה שטראמפ עושה מועצם על ידי התקשורת, התקשורת החליטה כי 'צריך להחזיר את הג'יני לבקבוק'. האמירה הזו הוצאה מכל פרופורציה". פרידמן אף הבהיר כי "אם בסופו של דבר ינצח אחד המועמדים ברוב מכריע – המשחק נגמר. טראמפ דיבר על מצב שבו מדינה מתנדנדת אחת מכריעה את הכף. במצב כזה ראוי לבחון את הסוגיה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.