יועצת מדינית חדשה לנשיא המדינה

נשיא המדינה מינה את שולי דוידוביץ' לתפקיד היועצת המדינית של בית הנשיא

נשיא המדינה מינה את שולי דוידוביץ' לתפקיד היועצת המדינית של בית הנשיא. דוידוביץ' תחליף את דוד סרנגה, יועצו המדיני של הנשיא בארבע השנים האחרונות, אשר מונה לשגריר ישראל ברומניה באחרונה.

הנשיא בירך את דוידוביץ' ואמר כי הוא סמוך ובטוח שניסיונה העשיר ועבודתה המסורה בשירות החוץ של מדינת ישראל יסייעו רבות לעבודתו המדינית בשנים הבאות. הנשיא הודה ליועצו הפורש, דוד סרנגה על שנות פעילותו המקצועית בבית הנשיא ואמר כי "הוא נכס לשירות החוץ של מדינת ישראל ולעבודה הדיפלומטית המורכבת העומדת לפתחנו יום יום".

דוידוביץ' הצטרפה לשרות החוץ לפני 23 שנים והיא בעלת ניסיון עשיר בשתי זירות מרכזיות לישראל ביחסי החוץ- אירופה והאו"ם. היא מגיעה לבית הנשיא מבריסל, שם כיהנה בשנים האחרונות כסגנית שגריר ישראל לאיחוד האירופי ונאט"ו.

בעבר ניהלה דוידוביץ' את המחלקה לארגונים בינלאומיים, סוכנויות מיוחדות ונושאים גלובליים במשרד החוץ וכן שירתה במשלחת ישראל לאו"ם בניו יורק, כדוברת השגרירות בלונדון, כסגנית שגריר וקונסול בקוסטה ריקה ובמטה משרד החוץ באגפי אירופה, אמריקה הלטינית והמרכז למחקר מדיני.

מנכ״ל בית הנשיא, הראל טובי, הודה למשרד החוץ על שיתוף הפעולה במהלך תהליך האיתור והוסיף, "שולי מביאה עמה ניסיון מקצועי רב בזירה המדינית והיכרות רחבה עם ארגונים בינלאומיים. אני סמוך ובטוח שתתרום רבות לעבודתו המדינית של נשיא המדינה ולמערך יחסי החוץ של מדינת ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.