יוצאי הפלוגה החרדית 'גבעתי' התכנסו

תכנית בוגרי פלוגת תומר, הפלוגה החרדית בחטיבת גבעתי, יצאה לדרך. ח״כ איציק שמולי: לאחר שתרמו באופן משמעותי לחיזוק בטחונה של מדינת ישראל, הם ימשיכו להשפיע באופן חיובי על החיים האזרחיים

תכנית בוגרי פלוגת תומר, הפלוגה החרדית בחטיבת גבעתי, יצאה לדרך. במפגש ראשון של בוגרי המסלול הייחודי, שהתקיים באולם הכנסים של ארגון שח"ר בירושלים, הוצגו הפרויקטים הראשונים להכשרות מקצועיות, קורסים ולימודים לקראת השתלבות בתעסוקה איכותית.

הכנס, בו השתתפו קרוב למאה בוגרי הפלוגה החרדית וצוותים מארגון שח"ר, נפתח במפגש חברתי ומינדלינג ולאחר מכן בהרצאות קלות על ידי נציגי מרכזי ההכוון התעסוקתי מטעם משרד העבודה והרווחה, המותאמים לאוכלוסיה החרדית.

ישראל יום טוב ממרכז 'כיוון' בירושלים דיבר על הנגשת מגוון השירותים והכלים שיינתנו עבור הבוגרים, מהצעד הראשוני לחיפוש עבודה עד השתלבות מעשית ומוביליות תעסוקתית. מנהל מעוף יזמות עסקית, אברהם חסידה, שיבח את פעילות הבוגרים והסביר על הדרכים היצירתיות לפיתוח עסקים פרטיים ועצמאות כלכלית.

אברהם לוי, מנהל תכנית בוגרי תומר בארגון שח"ר, ולשעבר מפקד בחטיבת גבעתי, הציג את חזון קהילת הבוגרים ואמר כי זה צעד ראשון לקראת פעילויות רבות ומגוונות עבור הלוחמים החרדים. "פלוגת תומר היא משפחה מנצחת, רוח הפלוגה הכוללת ערבות הדדית ולקיחת אחריות תלווה אותנו גם בעתיד".

ח״כ איציק שמולי (המחנה הציוני) בירך על פתיחת התוכנית ואמר; ״אני מברך על פתיחת תכנית בוגרי פלוגת תומר שתשלב את הלוחמים החרדים המשוחררים בתעסוקה איכותית. לאחר שתרמו באופן משמעותי לחיזוק בטחונה של מדינת ישראל, הם ימשיכו להשפיע באופן חיובי על החיים האזרחיים, לשגשוג הכלכלה במגזר החרדי ולחברה הישראלית כולה. שאפו״

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גם אני גאה שלא אעמוד בצפירה - הרבנים הצדיקים החכמים והאדמורי"ם - לימדו אותי לא לכבד את הרשעים !!! ולעמוד בצפירה אסור בגלל חוקות הגוים... אנחנו החרדים לא נעמוד. המדינה היא מוקצת מחמת מיאוס. חייבים לזכור תמיד שאך ורק השמירה על "כל" התורה ועל "כל" המצוות היא זאת ששומרת על עם ישראל. אנחנו מקווים שכל החיילים במדינה יידעו ויזכרו תמיד שרק הקב"ה שומר על עם ישראל!!!! ולא הצבא הכפרני שמשמיד הדעת מעם ישראל. ומי שלא מאמין כך הם אפיקורסים גמורים.

  גם אני גאה שלא אעמוד בצפירה – הרבנים הצדיקים החכמים והאדמורי"ם – לימדו אותי לא לכבד את הרשעים !!! ולעמוד בצפירה אסור בגלל חוקות הגוים… אנחנו החרדים לא נעמוד. המדינה היא מוקצת מחמת מיאוס. חייבים לזכור תמיד שאך ורק השמירה על "כל" התורה ועל "כל" המצוות היא זאת ששומרת על עם ישראל.

  אנחנו מקווים שכל החיילים במדינה יידעו ויזכרו תמיד שרק הקב"ה שומר על עם ישראל!!!! ולא הצבא הכפרני שמשמיד הדעת מעם ישראל. ומי שלא מאמין כך הם אפיקורסים גמורים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. פלוגה חרדית?

  כפי שרואים בבירור בתמונה אין שם חרדים "אמתיים",
  רק העסקנים סביב השולחן חרדים "אמתיים",
  האם יש למישהו הסבר לכך?

  מוישי |
  הגב