יורד מהעץ הש"סי? הרב עמאר: "לא רוצה להיות איש פוליטי"

הראשל"צ, הגר"ש עמאר, מרגיש ככל הנראה כי בש"ס לא ממש הולכים לקבל אותו כמנהיג הבא, לפחות זה הפוליטי.

בראיון שהעניק אמש לתקשורת החילונית, היה הכי ברור שבעולם, כשאמר שהוא לא מתכוון לעסוק בפוליטיקה כלל: "אני מעולם לא הייתי איש פוליטי ואני לא רוצה להיות איש פוליטי לעולם", הבהיר ברורות לאתר ynet

הרב עמאר הבהיר בראיון כי "מעולם גם לא היו לי מחשבות כאלה. כל מי שדיבר על זה, זה או מתוך ילדות ושטות או מתוך כוונה להזיק. אני לא חשבתי ולא חושב על כך, וכל הדיבורים על ממלא מקום לרב זה שטויות והבלחים. זה לא רב רגיל, זה רב שדורות רבים לא היה כמובו ואין בדור הזה מי שיכול למלאות את מקומו".

בראיון נוסף, לערוץ 2, כשנשאל על מה שהיה בקרע בזמן הבחירות לרבנות הראשית, סיפר: "היה מצב שאני לא יכולתי לתמוך בבחירת הרב הראשי למה שהרב רצה. אני חשבתי שאוכל לשכנע את הרב בבחירה של אדם אחר שהרב מעריך אותו מאוד כאחד מגדולי הפוסקים בדור, אבל לא ניתנה לי ההזדמנות שאוכל להסביר".

עוד סיפר בראיון, כי "היו שניסו לעשות מרחק, אבל כשנפגשנו, ראינו כולם, כפי שהוא אמר בעצמו: אני מוחל בלב שלם ואהבת עולם תמיד תימשך, ובירך אותי בכל לב. גם אחר כך שלח לי מסרים ברורים וחד משמעיים. אז זה היה זמן קטן שהייתה עננה שלא ניתנה לי ההזדמנות. אני לא רוצה לפרט, אבל ברוך השם זה עבר וחלף ואיננו".

צילום: פלאש 90

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.