יורד מהעץ? נתניהו הודיע: לא מתנה את חוק גדעון סער בחוקים אחרים

נתניהו אמר בישיבת שרי הליכוד כי "בניגוד לדיווחים בתקשורת אני שב ומבהיר שהליכוד איננו מתנה את התיקון לחוק הנשיא בשום חוק אחר"

לאחר הפרסומים השונים על ויכוחים רבים בקואליציה סביב החוק השנוי במחלוקת, והטענה שנתניהו התנה הפני מפלגות הקואליציה את העברת החוקים החשובים להם תמורתו, יוצא נתניהו בהבהרה.

רה״מ נתניהו אמר בישיבת שרי הליכוד כי "בניגוד לדיווחים בתקשורת אני שב ומבהיר שהליכוד איננו מתנה את התיקון לחוק הנשיא בשום חוק אחר".

רה״מ הוסיף ואמר "יש לקונה בחוק שצריכים לתקן, זה ברור, אבל ראיתי דיווח על כך שנשיא המדינה מתכוון להטיל את הרכבת הממשלה בכל מקרה על מי שיקבל את רוב הממליצים. אני מברך על כך, ובכל מקרה מבהיר שהליכוד לא מתנה את תיקון החוק בעד קידום כל חוק אחר".

בתוך כך, נתניהו התייחס למצב הביטחוני ואמר "אנחנו דוחפים את איראן מחוץ לסוריה בהצלחה גדולה ועוד לא גמרנו את זה. דיברתי עם פוטין גם על כך. אנחנו פועלים לנטרל את הטילים המדויקים בלבנון ואת המנהרות של חיזבאללה. אנחנו מקדמים בהצלחה סנקציות נגד חיזבאללה ונגד איראן. לכן אין לנו עניין שהחזיתות הפלסטיניות יידלקו בזמן הזה, אבל אם לא תהיה ברירה – אנחנו היום במצב לעשות הרבה יותר במבצע צבאי בעזה אם נדרש לכך, כי ניצלנו ואנחנו מנצלים את הזמן להיערכות. הקבינט כבר קיבל על כך עדכון ראשוני".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.