יו"ר הכנסת וח"כים נוספים לקחו חלק באריזת חבילות מזון לנזקקים לקראת פסח

בטוח שמי שמתנדב כאן היום ישב ליד שולחן הסדר שבע ומחויך יותר

יו"ר הכנסת יולי יואל אדלשטיין הגיע הבוקר לסייע באריזת חבילות מזון למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח, לצד משלחת מעובדי הכנסת. כמו כן הגיעו לסייע גם שר הבינוי והשיכון יואב גלנט, ח"כ איילת נחמיאס ורבין, ח"כ נורית קורן, ח"כ ניסן סלומינסקי וח"כ פנינה תמנו שטה.

אריזת החבילות מתבצעת במחנה הצבאי סירקין כחלק ממבצע "חג שבע לילדים" של עמותת "מגדל-אור" בראשות חתן פרס ישראל הרב גרוסמן, במסגרתו מחלקת העמותה חבילות מוצרי מזון בסיסיים לאלפי משפחות לקראת החג, כבר 15 שנה. המוצרים הנאספים בסופרמרקטים ובמוקדי האיסוף ונארזים בסיוע של מאות מתנדבים.

יו"ר הכנסת יולי יואל אדלשטיין: "אני קורא לכל אחד ואחת מאזרחי ישראל לעבור את החוויה המיוחדת הזאת ובטוח שמי שמתנדב כאן היום ישב ליד שולחן הסדר שבע ומחויך יותר. חג כשר ושמח!"

הרב יצחק דוד גרוסמן, נשיא מוסדות "מגדל-אור": " מידי שנה אני נרגש, כל פעם מחדש, לראות את רוח ההתנדבות, הנתינה והאהבה שיש בציבור הישראלי הנרתם ומתגייס על מנת שנוכל לספק חבילות מזון לכל אותם אנשים שכל כך זקוקים להן. מרגש מאד לראות את עובדי הכנסת מגיעים ומסייעים באריזות על מנת שנוכל להגיע לעוד ועוד משפחות וילדים שאין להם מה לאכול בחג. זוהי דוגמא ומופת לרוח הנתינה שבחברה הישראלית שאין דומה לה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.