יו"ר הכנסת ושר האוצר הגיעו להבנות לגבי הסעיפים שייכללו במסגרת התכנית הכלכלית לשנת 2019

התקציב לשנת 2019 הוא אחראי ומאוזן שמתחשב בכלל הצרכים של המשק הישראלי

על פי לוח הזמנים שנקבע הצ"ח התקציב וכן הצ"ח התוכנית הכלכלית (חוק ההסדרים) יופצו לעיונם של הח"כים ביום ראשון 11/2 ויובאו לקריאה ראשונה ביום ג' 13.2.

לאחר דיונים אינטנסיביים שהתקיימו בשבועות האחרונים בין גורמי המקצוע במשרד האוצר לבין היועץ המשפטי לכנסת, עו"ד איל ינון ונציגי הכנסת לגבי הנושאים שייכללו בהצעת חוק ההסדרים, הגיעו שר האוצר, משה כחלון יו"ר הכנסת, יולי (יואל) אדלשטיין ויו"ר הקואליציה, דודי אמסלם להסכמות סופיות לגבי מבנה הצעת החוק לשנת 2019.

יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין: "עשינו מאמץ למצוא את האיזון הנכון בין הרצון של הממשלה לקדם רפורמות כלכליות לבין שמירה על הליכי חקיקה תקינים. עתה, משחוק ההסדרים צומצם, האחריות עוברת לראשי הוועדות ולח"כים להוציא תחת ידיהם רפורמות המטיבות עם הציבור בהליך חקיקה תקין".

שר האוצר, משה כחלון: "ההבנות אליהן הגענו מאפשרות לנו להמשיך ולהגשים את מדיניות משרד האוצר להצמחת המשק, צמצום הפערים החברתיים, הפחתת יוקר המחייה ופתרון משבר הדיור. התקציב לשנת 2019 הוא אחראי ומאוזן שמתחשב בכלל הצרכים של המשק הישראלי. אני מודה ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין שפעם אחרי פעם מוכיח שהוא קשוב לצרכים של הכלכלה הישראלית ואזרחי ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.