יו"ר הקואליציה דוד ביטן – חשוד בפלילים

חשדות ל"קומבינות" מתקופתו כסגן ראש העיר בראשל"צ. ביטן: "ידיי נקיות"

עיתון 'הארץ' מפרסם הבוקר כי המשטרה בודקת חשד לפלילים נגד דוד ביטן בעת שהיה סגר"ע ראשל"צ, כאשר הטענות הם שביטן היה עושה "קומבינות" למקורביו.

על פי הדיווח בעיתון, במוקד הבדיקה נגד יו"ר הקואליציה עומדים קשרי גומלין שהתקיימו לכאורה בעבר בינו לבין אנשי עסקים. ביטן נחשב אז אחד האנשים החזקים בראשון לציון, ועל התקופה ההיא נסובה הבדיקה.

ח"כ דוד ביטן כיהן בראשל"צ כחבר מועצה מאז 1988, וב-2005 התמנה לסגן ראש העיר. בין 2008 ל-2010 ושוב מ-2013, גם עמד בראש הוועדה המקומית לתכנון ובנייה והחזיק בתיק ההנדסה בעירייה. במקביל, הוא נקלע לחובות כבדים לאחר שלקח הלוואות בשוק האפור.

דוד ביטן הגיב הבוקר לפרסום ואמר כי "כל בר דעת מבין שהעיתוי בו פורסמה הידיעה אינו מקרי ויש כאן ניסיון לרפות את ידיי. זה לא יעזור. אני את הפעילות הציבורית שלי אבצע כפי שאני מאמין בה. מסע הציד הבזוי של עיתון הארץ נגד אנשי ימין ונגד כל מי שלא מתיישב עם האג'נדה שלו שבר הבוקר שיאים חדשים. הפער בין השאלות שנשלחו אלי ובין הידיעה הממוחזרת שפורסמה, מדבר בעד עצמו. כבר תקופה ארוכה שהעיתון ממחזר סיפורים ישנים שנבדקו על ידי כל גורמי אכיפת החוק ונסגרו. במשך 28 שנה כיהנתי כחבר מועצת עיר וקבלתי אלפי החלטות לטובת צד ולרעת צד. זה חלק מהעשייה הציבורית. הניסיון להלך עלי אימים לא יצלח. ידיי נקיות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.