יו"ר הקואליציה הטרי בראיון ל'קוקר' (וידאו)

רגע לפני שהוא נוטל את שרביט היו"ר פגש כתב קוקר ארי קלמן את היו"ר הטרי שניאות להעניק ראיון ראשון לאתר 'קוקר', "האתגר שלי לשמור על קואלציה של 61 יציבה", צפו בראיון { "בימים הקרובים נדע על האחדות"}

על רקע המגעים הקואליציונים להקמת ממשלת אחדות: ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט לערוך שינויים בקואליציה, ולמנות את דוד ביטן לתפקיד יו"ר הקואלציה במקום צחי הנגבי שימונה לשר.

רגע לפני שהוא נוטל את שרביט היו"ר, פגש כתב 'קוקר' ארי קלמן, את היו"ר הטרי שניאות להעניק ראיון ראשון לאתר 'קוקר', "האתגר שלי לשמור על קואלציה של 61 יציבה", הוא אומר בפתח הראיון.

 

לאחר שנתניהו הודיע לח"כ דוד ביטן על כך שיתמנה מייד עם תחילת מושב הקיץ היום שני הקרוב ליו"ר הקואלציה אנחנו פוגשים אותו במשכן הכנסת ושואלים אותו על הנושא הכי לוהט במסדרונות הכנסת, "הרחבת הקואלציה" ביטן מחייך ואומר כי, "ביומים הקרובים נדע, האם אנחנו לקראת ממשלה רחבה או לא"

חה"כ דוד ביטן התיחס לאתגרים שלו כיו"ר קואלציה בממשלה הצרה ואמר:  "קודם כל זה להעביר את התקציב. ואח"כ לשמר את הקואלציה של 61 ולהגיע בשנה הבאה. משם ממשיכים קדימה ולהעביר את רוב ההחלטות שאנחנו רוצים".

במענה לשאלה איך יגרום לכך שהממשלה לא תיפול כפי שקרה במושב החורף החולף 5 פעמים אמר ביטן, "תמיד יהיו לנו הפסדים כאלה ואחרים", הוא מנבא.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.