יו"ר ועדת הכספים: לא נסכים לקיצוץ בבריאות וברווחה (וידאו)

יו"ר ועדת הכספים, ח"כ ניסן סלומינסקי (הבית היהודי) ב"אולפן פתוח" ואמר: "הודעתי למשרד האוצר שאם הולכים על קיצוץ רוחבי, אסור שזה יהיה מהמשרדים החברתיים. אם הם החליטו לקצץ גם בבריאות וברווחה, אני אחזיר להם את זה. לא נסכים לזה בשום פנים ואופן".


ביום שבו מאושר הקיצוץ על סך 2% מבסיס התקציבים הממשלתיים, התראיין יו"ר ועדת הכספים, ח"כ ניסן סלומינסקי (הבית היהודי) ב"אולפן פתוח" בהגשת אורית לביא-נשיאל, ואמר: "הודעתי למשרד האוצר שאם הולכים על קיצוץ רוחבי, אסור שזה יהיה מהמשרדים החברתיים. אם הם החליטו לקצץ גם בבריאות וברווחה, אני אחזיר להם את זה. לא נסכים לזה בשום פנים ואופן".
לשאלה האם יתנגד לקיצוץ הרוחבי, אמר יו"ר ועדת הכספים: "לא אסכים לקיצוץ אם הוא לא חד פעמי וקבוע. בשיכון – לא אתן ללפיד לקצץ. ברווחה בבריאות אני לא אתן בכלל לקצץ, גם לא חד פעמי. אני מחכה שישתפו אותי בתור ועדת הכספים, מה שלא קורה בינתיים,  אבל לא אתן ידי לקיצוץ".

בנוסף, התייחס ח"כ סלומינסקי לחוק מע"מ אפס, שהדיונים בו צפויים להתחדש ביום רביעי הקרוב, ואמר, כי רה"מ התקשר לבקש ממנו לקדם את החוק, וכי שר האוצר הודיע שעל זה תיפול הקואליציה. ח"כ סלומינסקי התייחס לביקורת עליו כי הוא לא עוצר את החקיקה בוועדה: "מה, מטילים עליי להיות זה שמפיל את הקואליציה?!"

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חיחיחיחיחיחיחיחיחחיחיחיחיחחיחיחיחיחיחיחיחיחיחיחחחי לך תאמין, בית של גוים

    חיים |
    הגב