יו"ר חדש ל'אגד': אבי פרידמן

אבי פרידמן, מנהל אגף תפעול דרום, נבחר פה אחד לתפקיד יו"ר המזכירות. נועם בן אור, ששימש כיו"ר המזכירות בשנתיים האחרונות, יפרוש ויסיים את תפקידו.

ב'אגד' מחשבים מסלול חדש, והיום הוחלט, על שינוי כיוון ופה אחד בחרו החברים, במזכירות 'אגד' באבי פרידמן, מנהל אגף תפעול דרום, לתפקיד יו"ר המזכירות. נועם בן אור, מי ששימש יו"ר המזכירות בשנתיים האחרונות, יפרוש ויסיים את תפקידו.

אבי פרידמן (56), היו"ר הנבחר, מכהן כחבר מזכירות אגד וכמנהל אזור תפעול דרום במהלך שבע השנים האחרונות. פרידמן, חבר אגד, עובד בקואופרטיב למעלה מ-30 שנים במהלכן היה מנהל סניף, מילא שורת תפקידים בתחום ניהול ותכנון התנועה עד לתפקיד מנהל התנועה של אזור הדרום (מחדרה ועד אילת). פרידמן יכהן כיו"ר אגד ובמקביל ימשיך בתפקיד מנהל אגף תפעול דרום. בתפקידיו השונים באגד התוודע לצרכי התחבורה של הריכוזים החרדיים, גילה פתיחות ורגישות רבה ונתן להם מענה תפעולי. יחסו החיובי לצורכי התחבורה של הציבור החרדי היקנה לו מקום של כבוד בקרב נבחרי הציבור ועסקני התחבורה החרדיים.

החילופין בתפקיד היו"ר יעשו תוך שמירה על יציבות ורציפות בצמרת אגד, הוחלט במזכירות. ולפיכך סוכם, על המשך תפקידם של המנהלים הבכירים באגד ובכלל זה, שמעון גולדברג, מנהל אגף הכספים; אבי דבדה כמנהל אגף תפעול צפון; רונן חליפה כמנהל אגף תפעול ירושלים; יצחק ז'יטלני כמנהל אגף תכנון, פיתוח ומשאבי אנוש; ניר לנדאו כמנהל אגף המשק ועמיר קינן כמנהל אגף התנועה.

במהלך השבועות האחרונים התגבשה ההחלטה על השינוי, זאת כחלק מהיערכות אגד לקראת המו"מ עם הממשלה על הסכם התשומות החדש, שצפוי להתקיים במהלך שנת 2015. מדובר בהסכם המגדיר את יחסי אגד והממשלה לתקופה לשנים הבאות. במקביל, אגד צפוי להאיץ בתקופה הקרובה את יישום תהליכי ההתייעלות, בדגש על צמצום המינהל והמטה.

לאחר בחירתו, אמר אבי פרידמן, יו"ר מזכירות אגד החדש: "אני מבקש להודות לנועם בן אור שמילא את תפקיד היו"ר בשנתיים האחרונות ולאחל לו הצלחה". "אגד", אמר פרידמן, "יעמוד בתקופה הקרובה בפני אתגרים משמעותיים בכדי להבטיח את היציבות והמובילות של אגד בתחום התחבורה הציבורית גם בשנים הבאות, באופן שייתן מענה לדור הצעיר באגד, חברים ושכירים, המהווה את עמוד השדרה המרכזי של הארגון כיום".

לדברי פרידמן, "אני רואה חשיבות רבה לעובדה שההיערכות מחדש נעשית בהסכמת כל חברי המזכירות, מתוך ראיית טובת הארגון ואני בטוח שנדע יחד להוביל את אגד אל מול האתגרים הבאים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. באגד עוד בטוחים שהעניינים הפנימיים שלהם מעניינת את כל המדינה.

    מיקי |
    הגב