יו"ר חדש למועצת יש"ע – המתחרה פרש מהמועצה

ראש מועצת קדומים נבחר, לאחר שלא היו מתמודדים מולו. ראש מועצת קרני שומרון שהסיר מועמדות הבוקר מתח ביקורת חריפה על התנהלות הנהלת מועצת יש"ע.

חברי הנהלת מועצת יש"ע בחרו בראש המועצה המקומית קדומים חננאל דורני לכהן כיו"ר מועצת יש"ע הבא. לאחר פרישתו של יגאל להב – יו"ר מועצת קרני שומרון מהמרוץ, היה דורני היה מועמד יחיד.

בשנת 2007 נבחר דורני לראש המועצה המקומית קדומים והוא הוותיק מבין ראשי הרשויות הפעילים במועצת יש"ע. בשנות כהונתו כראש המועצה המקומית קדומים הוא השקיע רבות בפיתוח וקידום הישוב, והצליח להביא לבנייתם של מבני ציבור רבים ושכונות חדשות במועצה. בשנים האחרונות משמש דורני כיו"ר וועדת הביטחון של מועצת יש"ע.

יו"ר מועצת יש"ע היוצא אבי רואה ברך את דורני, ואת הנהלת מועצת יש"ע על הבחירה הראויה: "חננאל הוא איש עשייה ואמת, פועל בשקט בנחת ובנחישות על מנת להגיע אל המטרות למען חיזוק ההתיישבות. הנהלת מועצת יש"ע בחרה באיש ראוי לעמוד בראשה ואני בטוח שהוא יוביל אותנו להצלחות רבות. אמשיך להיות שותף פעיל בהנהלת מועצת יש"ע ואסייע לחננאל בכל אשר אידרש".

מהלך הבחירה לא עבר בשקט. לפני שעות אחדות פרסם יגאל להב הודעה נזעמת בה הודיע לא רק על פרישה מההתמודדות על התפקיד אלא על עזיבת המועצה לאלתר.

"התבשרתי טלפונית על ידי חננאל (דוראני) על פניות שנעשו אליו להתמודד כנגדי – אחרת יוחרמו הבחירות על ידי חלק מכם. לא תיארתי לעצמי כי החשש מהאחר מביא להתבטאויות מסוג זה.מזכיר כי הצעתי את מועמדותי לנוכח הצורך שנוצר בהובלה לאחר הודעת אבי רואה על פרישתו מהתפקיד המיידית ומתוך אהבתי למועצת יש"ע ולדרך שייצגה או שחשבתי שהיא מייצגת", כתב להב לחבריו במועצה.

הוא הוסיף, "באתי לחבר ולא לפלג, ולהוביל לשינוי המתבקש כל כך בימים אלו. לאור המציאות העגומה שבה נתקלנו בחודשיים האחרונים עודד (רביבי, שלבסוף לא הגיש מועמדות) ואנוכי – ששיאה התגלה אמש במידור חלק מראשי הרשויות בהצבעה ונמשך באופן מביש ופוגעני בהתבטאויות היום שבהם ערך החברות והרעות נגוז והפך ערך נחות, אני מוציא את עצמי מהארגון שאינו מכבד את האחר ואינו רוצה בנוכחותי".

ראוי לציין שלהב מצטרף לראש מועצת שומרון יוסי דגן, לראש מועצת בית אריה אבי נעים ולמספר ראשי רשויות נוספים שאינם רואים במועצה גוף המייצג אותם – וחלקם אף הפסיקו להעביר תקציב לפעילות המועצה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.