יו"ר 'יהדות התורה' בראיון: "שבעת חברי הסיעה מלוכדים נגד נתניהו" (הקלטה)

הזעזועים הקואליציוניים: יו"ר סיעת 'יהדות התורה' ח"כ מנחם אליעזר מוזס: "לא נצטרף לממשלת נתניהו – היריבות לא אישית". האזינו.

הסערה במערכת הפוליטית בכלל ובקואליציה בפרט הולכת ומתעצמת, מה שמקדם כנראה את תאריך הבחירות הבאות.

אתמול במהלך היום נפוצו דיווחים מפי חברי כנסת חרדים על כך שגורמים בקואליציה חידשו עימם את המגעים על כניסה לממשלה במקום יש עתיד. לדבריהם, מדובר במהלך בעל סיכויים נמוכים ביותר להתקיים. יו"ר ישראל ביתנו השר אביגדור ליברמן מסרב בתוקף לכניסתם של החרדים לממשלה, וכן הוא מתנגד לכל שינוי בהרכב הקואליציוני הנוכחי ומעדיף הליכה לבחירות על רקע תרחיש כזה.

בראיון ל'קוקר' הצהיר יו"ר סיעת 'יהדות התורה' ח"כ מנחם אליעזר מוזס כי לא יצטרפו לממשלת נתניהו לאחר שנתן מכה אנושה לציבור החרדי במהלך שהנה וחצי האחרונות.

האזינו לראיון המלא:

בהתייחסות להצעת ההצטרפות לממשלה אותה קיבלו באגו"י מהליכוד אומר מוזס: "שאלנו אותם האם הם מוכנים לבטל חלק מהחוקים, צריך שיהיה איזה בסיס בשביל לחבור שוב לנתניהו אחרי כל הגזירות, אפילו הבטחה שנמליץ לנשיא על ביבי גם את זה אנחנו לא יכולים לתת להם".

היו כמה פעמים שהקואליציה הזו רעדה במהלך הקדנציה הנוכחית, מה קרה כעת?

"נתניהו קיבל פיק ברכיים לאחר ששמע כי בוז'י הרצוג מהרצוג מנהל מגעים להקמת ממשלה אלטרנטיבית".

האם כל הדרמה סביב הבחירות החלה מישיבת סיעת אגו"י אמש אותה זימן בדחיפות ליצמן?

מוזס מגלה כי הגישושים סביב הצטרפות החרדים החלו בר לפני למעלה מחודש, "אחד מבכירי השרים בליכוד שאל אותי לפני כחודש איך אפשר להתפטר מ'יש עתיד' ולראות אתכם בפנים", הבהרתי לו כי שבענו מהבטחות וכעת אנחנו רוצים קבלות, המלצנו לנשיא על ביבי וקיבלנו ממנו מכות בחוקים אנטי דתיים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.