יו"ר יש עתיד בהתחנפות לחרדים: "אני הכתובת בשבילכם"

פרשנים מהציבור החילוני החלו לאחרונה לתקוף את אותו האיש לפיד, באומרם כי האיש כל מטרתו הוא לחנך את החרדים, בזמן שיכהן כשר האוצר המחירים רק יעלו, יתכן גם שההתקפות בציבור החרדי על הממשלה החדשה, הפחידו מעט את אותו האיש לפיד, והבוקר בפתיחת ישיבת הסיעה הוא בחר לפתוח במסר פייסני כלשהו כלפי החרדים ואמר:

"אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולפתוח את היום החגיגי בפניה לציבור החרדי. בממשלה הזו יש ארבעה משרדים שרלוונטים לציבור החרדי – האוצר, החינוך, הבריאות והרווחה. הציבור החרדי צריך לדעת שדלתנו פתוחה בפניו, חובתנו לעזור לו".

לפיד התייחס לכך שאומרים עליהם כי הם רוצים לגרום להדרת חרדים בכנסת הבאה: "כל מי שאומר שאנחנו רוצים להדיר חרדים, הוא טועה ומטעה, והוא יוצר שיח של שנאה ופחד. אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך זה עיקרון מצוין, זו ממשלה שאין לה סיעות חרדיות אך זו לא תהיה בשום פנים ובאופן ממשלה ששונאת חרדים".

עוד הוסיף לפיד וניסה להרגיע: "אני פונה לחרדים ואומר": "אני יודע שיש הסתה פרועה אך אני מציע לכם נסו אותנו, נסו לדלג מעל העסקנים ולפנות אלינו ישירות ותגלו שאנו יותר מאשר נשמח להיות לכם לכתובת".

בסיום דבריו מלאי החנופה לא שכח להזכיר בזכות מי הוא נמצא בכנסת, הלוא הוא האיש שעמו ילחם נגד החרדים בכל הכוח: "אני מודה גם לחברי נפתלי בנט שהרים לא פעם את כולנו מהבוץ. מה שחדש בברית בינינו הוא שמעניין אותנו לא איזה ג'וב יהיה לנו, אלא מה יהיה טוב למדינת ישראל. הטירונות נגמרה, יש לנו עוד מה ללמוד, אבל עכשיו נצטרך ללמוד בתנועה. המדינה לא נוהלה במשך שנים בתקינות".

וכל תינוק מבין כי האיש בכך שבחר להחרים את החרדים, לעולם לא יוכל להיות לנו לכתובת, אלא אלו רק דברים מן השפה ולחוץ.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.