יו"ר ש"ס בתל אביב: "חולדאי מתנהג בצורה שטותית"

זעם בציבור החרדי על עיריית תל אביב שעושה "כפיה חילונית" ולא מאפשרת לחב"ד לקיים אירוע בהפרדה בכיכר רבין. נתן אלנתן: "פניתי לח"כ מיכאלי לקדם תיקון חקיקה שימנע מעשה כזה"

אמש, ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, החליט כי לא יאפשר לקיים את האירוע "משיח בכיכר" של חב"ד בהפרדה בין גברים ונשים, כפי שנהוג בציבור החרדי. לדבריו, החלטה זו מגיעה בעקבות פניית העירייה ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט.

האירוע של חב"ד "משיח בכיכר" הוא אירוע שמתקיים ברחבי הארץ ברחובות הערים המרכזיות, תמיד בהפרדה, אך כנראה מה שמותר בכל רחבי הארץ – בתל אביב אסור.

בסביבת ראש העיר אומרים כי ראש העיר קיבל כאמור חוות דעת מנומקת של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט שקבע כי בסמכות העירייה לקבוע כי לא יתקיים אירוע בהפרדה באירוע שממומן על ידי העירייה או בשטחה של העירייה.

בתגובה ל'אקטואליק' תוקף יו"ר ש"ס בתל אביב נתן אלנתן את ראש העיר על כניעתו לארגוני הנשים: "רון חולדאי נכנס ללחץ מכל מיני קבוצות לחץ שמאלניות. הוא מפחד שהרשימה החילונית ומר"צ ישתו לו קולות, ולכן הוא מתנהג בצורה שטותית".

עוד אומר אלנתן: "פניתי לח"כ מיכאל מלכיאלי כדי לקדם תיקון חקיקה שימנע מחזות מבישים כאלה, שבהם ראשי ערים פועלים נגד הציבור החרדי ועושים 'הדרת חרדים'".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.