יו"ר ש"ס דרעי: "ילדים שהולכים לישון רעבים לא קמים שבעים בתקופת בחירות"

יו"ר ש"ס אריה דרעי נגד היועץ המשפטי לממשלה שהחליט לדחות את העלאת שכר המינימום: "ילדים שהולכים לישון רעבים לא קמים שבעים בתקופת בחירות". הגיב דרעי.

היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, החליט היום (חמישי) לדחות את הליך העלאת שכר המינימום בעקבות תקופת הבחירות. לדברי היועמ"ש, בשל תקופת הבחירות לא ניתן ליישם את ההסדר עליו הוסכם בין הממשלה להסתדרות. וינשטיין הודיע על כך במכתב שמסר לידי ראש הממשלה בנימין נתניהו.

 

"ההידברות בין המדינה להסתדרות בעניין יישום ההסכמה המהותית על גובה שכר המינימום טרם הבשילה. אינני רואה כי ניתן לנהל אותה ולקבל הכרעות מחייבות בעיצומה של תקופת בחירות", נמסר מהיועץ המשפטי לממשלה.

 

בעקבות כך, פנה יו"ר ש"ס אריה דרעי במכתב ליועץ המשפטי לממשלה בבקשה שיחזור בו מהקביעה לפיה לא ניתן להעלות את שכר המינימום בתקופת הבחירות.

 
"אנו נבחרי הציבור והפקידות הבכירה שמשתכרים קרוב ל40,000 ש״ח בחודש, הוספת 800 ש״ח למשכורת החודשית אינה דחופה לנו", כתב דרעי, "למיליון עובדים בשוק העבודה בישראל התוספת היא לא פריבילגיה אלא לחם וחלב".

 

"אני פונה מעומק הלב לכבוד היועץ המשפטי, יש דברים שהזמן לא יכול לעצור מלכת. ילדים שהולכים לישון רעבים, לא שבעים יותר בתקופת בחירות", הדגיש יו"ר ש"ס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.