יו"ר ש"ס דרעי רוצה את השמאל בממשלה

יו"ר ש"ס דרעי העריך כי בעוד יומיים תוקם הממשלה החדשה בהרכב של 61 ח"כים. "תמיד רצינו בממשלה רחבה", אני מקווה שיעשו מאמצים בהמשך להרחיב אותה".

יו"ר ש"ס אריה דרעי העריך בפתח ישיבת הסיעה בכנסת כי בעוד יומיים תוקם הממשלה החדשה בהרכב של 61 ח"כים. "תמיד רצינו בממשלה רחבה", אמר דרעי והוסיף שניתן היה לכונן ממשלה שכזו, "אני מקווה שיעשו מאמצים בהמשך להרחיב אותה".

דרעי אמר כי "הויכוח עם הבית היהודי הוא לא התנגחות אלא כדי שנוכל להחזיק מעמד ארבע שנים. טלאי על גבי טלאי במשרד ממשלתי זה גרוע וראינו למה זה גורם".

עוד הוסיף דרעי: "כמו שאנחנו בטוחים ששר החינוך ינהג בממלכתיות והגינות, גם אנחנו ננהג כך בדתות. אני מקווה שהויכוח ייפתר בשעות הקרובות ושלנתניהו תהיה ממשלה"

בתוך כך, גורם בכיר בליכוד תקף הערב (שני) בחריפות את יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, השר אביגדור ליברמן, שטען מוקדם יותר כי הממשלה המתגבשת "היא התגלמות האופורטוניזם" ולכן לא יצטרף אליה.

לדברי הבכיר בליכוד, "ליברמן הוא האחרון שיכול להטיף מוסר על אופורטוניזם. מדובר בפוליטיקאי ציני, גדול האופורטוניסטים, שתכנן פוטש נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו בממשלה הקודמת ושאף להיות מועמד של פשרה לראשות הממשלה אחרי הבחירות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.