יושב על הגדר: דרעי יכריע על פי הסקרים

דרעי עצמו יושב כעת על הגדר וממתין לסקרי סוף השבוע שישפכו אור על המהלכים הדרמטיים שהובילו אותו לפרישה מאולצת, במידה והסקרים יחמיאו לדרעי מעריכים בש"ס כי דרעי ישוב לתנועה לקול מצהלות התנזים

הדרמה בש"ס: יממה לאחר התפטרותו של יו"ר ש" ס, אריה דרעי מהכנסת, ברחוב הספרדי ובמערכת הפוליטית מנסים לנתח את המהלכים הבאים שישלוף הקוסם הספרדי – לתוך מערכת הבחירות הסוערת ביותר שידעה המפלגה הספרדית.

פרשנים פוליטים שבים ומצהירים כי התפטרותו של דרעי היא סופית וכי לדרעי אין טעם לשוב לפוליטיקה לאור מסכת ההקלטות שתשחיר את פניו ותרסק אותו מבחינה פוליטית.

אלא שיועצו הפוליטים הצליחו בתוך כמה ימים להפוך את דרעי התחמן הבלתי נלאה – תאב השררה מ"רודף לנרדף", דרעי ואנשיו הצליחו לשנות את סדר היום של מערכת הבחירות, ש"ס חזרה לככב בכותורת העיתונים ולפתוח את מהדורות הערב.

מיוקר המחייה ו"רק לא ביבי" מערכת הבחירות עברה ל"ביזו את מרן", הפריימריז בליכוד נדחק לאחור. כדור השלג הלך והתגלגל, שאגת אריה שנפתחה מתחת לביתו של היו"ר הנרדף והמסכן הייתה רק אקורד הפתיחה, התנזים של דרעי מלהיב את הציבור הספרדי ומפמפם לעמך שבשדות את המסרים על "ביזוי מרן" והצילו את ש"ס.
.
דרעי עצמו יושב כעת על הגדר וממתין לסקרי סוף השבוע שישפכו אור על המהלכים הדרמטיים שהובילו אותו לפרישה מאולצת, במידה והסקרים יחמיאו לדרעי מעריכים בש"ס כי דרעי ישוב לתנועה לקול מצהלות התנזים, " הנה הקוסם חזר", ישאגו אוהדי דרעי.

אך במידה והספינים לא יחלחלו ולא יביאו לשינוי בסקרים וש"ס תשאר על -5 מנדטים, דרעי ימשיך להשאר על הגדר ויתן לחברים שלו להתבוסס בביצה הפוליטית שתמחק את תנועת ש"ס מהמפה הפוליטית.

דברים ברוח דומה כבר פלטה הגברת הראשונה יפה דרעי, כאשר התבטאה בראיון גלוי לב לרינה מצליח בערוץ 2, "אם יהיה קידוש השם, אריה יחזור".

ועל זה ואמר לנו גורם בש"ס "הקידוש השם מתבטא בסקרים, אם ש"ס תתרומם בסקרים , דרעי יחזור, ולא זה סופה של התנועה".

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עוצו עיצה ותופר… דברו דבר ולא יקום!
  לא יעזרו כל החוכמולוגיות של דרעיק.
  הוא אוליי חכם אבל לא יצלח למנוע את הבלתי נמנע: שס תימחק…
  אני עברתי לצד אלי כמו רוב חבריי בכולל

  אליאור טויטו |
  הגב
 2. אני לא קולט מה הולך פה יש הממסד המדיני שרצה להעביר את כל יהדות ספרד משמירת מצוות טהרת המשפחה שבת וכו' ולכן מפלגת שס היה המתחרה בכל המובנים לממסד המדיני בכל השנים האחרונות ואיך אנשים משלנו נותנים לזה יד הרי מי שרואה ושומע את הערוצים החילונים רואים את השמחה שלהם שאחרי 40 שנה בסוף בסוף הם ניצחו אין לי בעיה שקול ברמה נוקט צד אבל יש לי בעיה שיום רחרי פרסום הקלטת נותנים במה לעמית סגל שפרסם אותה ושהוא נהנה מזה שיהודי ששמר עד היום על טהרת המשפחה בזכות מרן יפסיק מהיום והלאה

  עטר מייקל |
  הגב
 3. שלא יחזור רשעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

  מרן פסק |
  הגב
 4. כתבה מוטה, מרושעת, נוטפת ארס ושנאה מפעפעת נגד דרעי. אתם רוצים אותו ואת שס מחוקים. אכזכיות לשמה! אבל אל תפרסמו זאת כדי שלא ידעו מי אתם!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. הכל אחיזת עיניים, דרעי לא התפטר מראשות ש"ס. זה העיקר.

  תלמיד מרן |
  הגב
 6. ההיפך הגמור, אם הסקרים יעלו זה בגלל שהספרדים לא רוצים את האיש שביזה את מרן ולא שמע בקולו בתנועה, ואם אחר כך הוא יחזור זה יוריד את כל הקולות.

  תלמיד מרן |
  הגב