וביום שמחתכם: יוסי גיל ואבי מילר בראיון חגיגי לרגל האלבום החדש (וידאו)

לרגל האלבום החדש ומוצלח שבו אבי מילר שר הרב הלל פלאי, פגש יחיאל גלאי את אבי מילר ויוסי גיל לשיחה מרתקת על האלבום החדש שאגב מותר להעתיק אותו חינם לכל דורש ללא תמורה. צפו

"האלבום הזה מהווה נדבך משמעותי במוזיקה שאני עורך בתוכניות הרדיו שלי" מספר לנו יוסי גיל , מאנשי המוזיקה החסידית אותנטית הבולטים כיום.

ולא סתם: האלבום החדש של אבי מילר "אבי מילר שר ר' הלל" הוא אלבום יוצא דופן ומיוחד שכולו מורכב משירים ישנים וחדשים של אחד ממלחיני הרגש הגדולים בעולם חרדי : ר' הלל פלאי.

למגזין חג הסוכות של קוקר –  הקליקו כאן

יוסי גיל
יוסי גיל

בראיון מיוחד מספר לקוקר אבי מילר על דרכו המוזיקלית, על הקשר שלו עם ר' הלל פלאי שהפגיש אותו עם המעבד המוזיקלי היוצא דופן : יהושע פריד, פריד שהחל את דרכו כנגן בשבע ברכות ואירועים קטנים קפץ בזמן קצר לעבר עבודת העיבוד והיצירה של מוסיקה חסידית אותנטית.

האלבום שכולו קומזיץ לשירי הלל פלאי ומכיל מחרוזות משיריו, בהאזנה קצרה לאלבום חשים שמדובר בפרוייקט אחר יחודי ויוצא דופן ובעבודה מדוייקת של אבי מילר והמעבד המוכשר יהושע פריד.
בסיום הראיון מתיישב יהושע פריד על הקלידים, לצידו של מילר המפליא בשירתו.
צפו:
[alooma ref="d00d145fd86eb96aa366c62798d4ab90.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. יחיאל חולים עליך תמשיך להפגיז נ.ב. אבי מילר היקר האזנתי בקשב רב לדיסק ורוצה לומר לך שזה אחד הדברים החזקים ביותר ששמעתי

    משה |
    הגב