"כניסה לממשלה, בגידה באמון הבוחרים"(וידאו)

ח"כ שלי יחימוביץ' יוצאת למתקפה נגד הרצוג וטוענת – ממשלת האחדות הולכת ומתקרבת. חברת הכנסת שלי יחימוביץ' תקפה היום בצורה חריפה את יושב ראש מפלגתה יצחק הרצוג ואמרה כי הוא מוביל את העבודה להליך מבזה. הרצוג בתגובה הוציא הודעה נזעמת בה תקף את יחימוביץ בחריפות. "אנחנו לא בסרט "הסנדק" ואת האיומים עדיף להשאיר בבית" {יחימוביץ באולפן}

ח"כ שלי יחימוביץ' יוצאת למתקפה נגד הרצוג וטוענת – ממשלת האחדות הולכת ומתקרבת. חברת הכנסת שלי יחימוביץ' תקפה היום (שלישי) בצורה חריפה את יושב ראש מפלגתה יצחק הרצוג ואמרה כי הוא מוביל את העבודה להליך מבזה. הרצוג בתגובה הוציא הודעה נזעמת בה תקף את יחימוביץ בחריפות. "אנחנו לא בסרט "הסנדק" ואת האיומים עדיף להשאיר בבית".

בראיון ל'שש' עם רינה מצליח ב'ערוץ 2 אמרה יחימוביץ "אני מגיעה לרגע הזה ללא הנאה יתרה" אמרה ח"כ יחימוביץ' "נהגתי בכבוד רב, בסבלנות ובאיפוק. הכול נעשה בחדרי חדרים בכדי למנוע עימות פרונטלי, אך לא היתה ברירה נוכח המצב שנוצר. יש כאן מאבק ערכי אידיאולוגי ופוליטי על דרכה של המפלגה".

יחימוביץ הוסיפה: "אף אחד לא מדבר על ממשלת אחדות או על קווי יסוד משותפים, מדברים על זחילה של מהמפלגה לממשלת ימין שלא היתה כמותה בתולדות המדינה. ההצעות שראיתי היו הצעות ריקות שכל מהותן הן ג'ובים בלבד בלא שמץ של סיכוי להשפיע על סדר היום".

(באדיבות רשת)

מי שהייתה יושבת ראש המפלגה לפני הרצוג הסבירה כי הייתה מוכנה לשקול כניסה לממשלת אחדות לו ההצעה הייתה כזו שנותנת פתח לשינוי משמעותי בשורה של תחומים. "המרחק בין מה שאני אומרת לבין ההצעה המבזה והריקה מתוכן בה נדרשת מפלגת העבודה לזחול על ארבע ולאכול שאריות שמשליך לעברה, במיומנות רבה, ראש הממשלה", היא הוסיפה.

הרצוג בתגובה הוציא הודעה נזעמת בה תקף את יחימוביץ בחריפות. "אנחנו לא בסרט "הסנדק" ואת האיומים עדיף להשאיר בבית", נכתב בהודעה מלשכתו. "הרצוג לא יירתע מאיומים והתקפות של בעלי אינטרסים פוליטיים".

"נכון לכרגע ישנם פערים גדולים ולא ברור אם יש למהלך היתכנות אך הוא ימשיך לפעול בשיקול דעת ובאחריות כדי לבחון אותו לטובת המדינה ואזרחיה. בכל מקרה הרצוג יפעל כדי לשמור על המחנה הציוני חזק ומגובש ככל הניתן ועל פי עקרונות מפלגתו.כל החלטה תובא להכרעה מסודרת של המוסדות באם נידרש לזאת", נמסר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.