יחימוביץ בדרך לממשלה? הרמז העבה של שלי בנאום בכנסת

השבוע בכנסת ניכר היה שיתוף פעולה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין יו"ר האופוזיציה שלי יחימוביץ',ככה מספרים חברי כנסת  לזאב קם במעריב' .

 "יחימוביץ למעשה מכינה את היסודות לכניסה עתידית של מפלגת העבודה לקואליציה", הסביר השבוע בכיר בליכוד למעריב . "היא בעצם אמרה לנתניהו בנאום שיש לו קואליציה מוכנה, שרק מחכה למהלך מדיני מצדו כדי להצטרף לקואליציה".

 השבוע התברר שהתנאי של יחימוביץ' לכניסה לממשלה  נסוב על תהליך מדיני "היא כבר מדברת על תחילתו של תהליך מדיני", כך גורמים בעבודה שרואים בדברים כרמז לבאות. "זו כנראה בין היתר תוצאה של הפגישה שלה עם נתניהו לא מזמן", אמרו בעבודה, הדברים שלה גם נועדו לסייע לראש הממשלה מול השותפים שלו בקואליציה, שעושים לו חיים קשים. אין ספק שבדברים של יחימוביץ' היה רמז מאוד ברור. מספיק היה לראות איך בנט ישב מרותק לאורך כל הנאום שלה".

גורם בליכוד התייחס לאופציה של צירוף החרדים לממשלה ואמר: "בשנה וחצי הקרובות לפיד עדיין יהיה בתוך תקופת הקיצוצים הקשה, עוד לפני השלב של קצירת הפירות", מסביר בכיר בליכוד. "במצב כזה, הוא יצטרך לשאול את עצמו האם הוא פורש מוקדם מדי מבחינתו, בעקבות שינוי ההרכב הקואליציוני, או שהוא סופג את העלבון ונשאר בפנים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.