"לפתוח בחקירה פלילית בנושא הגז"

בעקבות פרסום דו"ח מבקר המדינה אמש, מחריפה ח"כ יחימוביץ' את המאבק במונופול הגז וקוראת לפתוח בחקירה פלילית

ח"כ שלי יחימוביץ' קוראת לשקול פתיחת חקירה פלילית נגד הגורמים המעורבים בסוגיית הגז הטבעי, וזאת בעקבות ממצאי דוח מבקר המדינה שפורסם אתמול.

בראיון ל'קול חי' אמרה יחימוביץ': "משהו לא הגיוני כאן….לא יכול להיות ששורת כשלים שיטתית נוגעת לכל התחומים, גם לפיקוח על המחירים, גם לכוח אדם שלא מסוגל לעמוד מול הנפח העצום הזה שמביא את עורכי הדין הטובים ביותר, גם סוגיית הפיקוח, גם סוגיית הרשיונות שהמבקר העיד שניתנו בהפקרות מוחלטת ועוד המון דברים שלצערי המבקר לא הגיע אליהם.

אני אומרת, לא יכול להיות שיש אוזלת יד גורפת כזאת ולא יכול להיות שבכל רגע שבו הייתה אוזלת יד קומץ הטייקונים, בעצם שותפות הגז נובל ותשובה, הרוויחו מזה כסף. הגיע הזמן להסיר מסיכות ולהגיד משהו לא הגיוני כאן, משהו לא בסדר".

יחימוביץ' הוסיפה: "זה שהם כתבו את המתווה בכלל! הנגישות המופרזת והפרועה שלהם למקבלי ההחלטות היא כל כך מופקרת וזועקת כל כך מאי שיוויון כי בסופו של דבר 99.99% מהציבור, שיוצאים מופסדים מהעליונות הזאת של אותו קומץ בעלי הון חזקים, לא זכו לשום ייצוג. משהו כאן לא תקין וככה לא מתנהלת מדינה תקינה וצודקת ולכן אני אומרת ולא רומזת, שיכול להיות שצריך לשקול במלוא הזהירות הראויה גם אפשרות של חקירה פלילית עמוקה על כל ההתנהלות מסביב לסוגיית הגז".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.