יחימוביץ מציגה: "הסמס האחרון מאורי אורבך" (וידאו)

מליאת הכנסת קיימה דיון מיוחד לזכרו של השר אורי אורבך ז"ל. ח"כ יחימוביץ נשאה דברים לזכרו: "ההודעה האחרונה שקיבלתי ממנו הייתה "יופי, יופי". צפו בוידאו באדיבות 'ערוץ הכנסת'

מליאת הכנסת קיימה דיון מיוחד לזכרו של השר אורי אורבך ז"ל. ח"כ שלי יחימוביץ מ'המחנה הציוני' נשאה דברים ייחודים לזכרו: כואב ומקומם ולא צודק שמסלול חייו של הטוב שבכולם נגדע בגיל כל כך צעיר בייסורים ובטרם עת". פתחה יחימוביץ.

"הכרנו כעיתונאים צעירים, היה לנו המון על מה לדבר ולצחוק ולהסכים. תהום אידאולוגית הייתה פעורה ביננו אבל קצרה היריעה מלתאר על כמה הסכמנו. גילינו שנולדנו באותה שנה באותו היום ואפילו באותה שנה. מסלול החיים שלהו היה מאוד דומה, הבתים שגדלנו, צורת החשיבה, הקרירה בתקשורת ואז המעבר לפוליטיקה. היינו מחליפים הודעות בזמן הדיונים כאן עם אותם הערות, כמובן ששלו היו הרבה יותר שנונות".

[vimeo 130112520 w=500 h=372]

יחימוביץ הוסיפה: "הוא נהג ללעוג על מי שאמר עליו שהוא מתון ונהג למר "זה שאני נחמד לא אומר שאני מתון". הוא היה מאוד אידאולוגי. דווקא מי שהגינונים שלו היו כל כך צנועים, היה מנהיג ופורץ דרך. שינה לחלוטין את השיח התקשורתי והפך אותה לפחות חד ממידת, הוא היה גם זה שהמציא את המפד"ל מחדש ונלחם שיהיו פריימריז. הס.מ.ס הלפני האחרון שקיבלתי היה בבוקר של הפריימריז במפלגת העבודה, הוא כתב "אני מאחל לך הצלחה גדולה במפלגה קטנה". ההודעה האחרונה שקיבלתי ממנו הייתה "יופי, יופי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.