יחמוביץ: ליברמן ראש ממשלה? "מעורר חלחלה"

חברת הכנסת שלי יחימוביץ' (העבודה) תקפה היום בחריפות את שר החוץ ויו"ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, "אני סולדת מהמחשבה לפיה יתמנה לתפקיד ראש הממשלה. "הרעיון הזה מעורר בי חלחלה", אמרה יחימוביץ' באירוע "שבתרבות" במועצה האזורית גלבוע.

חברת הכנסת שלי יחימוביץ' (העבודה) תקפה היום  בחריפות את שר החוץ ויו"ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן,  "אני סולדת מהמחשבה לפיה יתמנה לתפקיד ראש הממשלה. "הרעיון הזה מעורר בי חלחלה", אמרה יחימוביץ' באירוע "שבתרבות" במועצה האזורית גלבוע.

 

"יש גבול לתעתוע ולמשחקי המילים והספינים של ליברמן", אמרה יחימוביץ'  "ממתי הוא נהיה שמאלן?", היא שאלה. "רק לפני מספר חודשים הוא קרא לא לקנות בחנויות של ערבים. האם יש קריאה יותר גזענית מזו?".

על ההסכם בין יצחק (בוז'י) הרצוג וציפי לבני והבהירה כי "העובדה שלא הסכמתי לוותר אז לציפי לבני הייתה חולשה ולא חוזקה שלי". יחימוביץ' הוסיפה: "הוויתור של הרצוג מאפשר למפלגת העבודה נקודת פתיחה טובה היום. אני יזמתי בעבר את הקריאה ללבני ולפיד להקים גוש חוסם. המגעים לא צלחו אז".

 חימוביץ'  התייחסה להתבטאותה של לבני בתכנית "מצב האומה" נגד ראש הממשלה נתניהו, "הייתי מעדיפה שההופעה של לבני בתכנית לא הייתה מתקיימת", הדגישה חברת הכנסת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.