יינות ביתן חונכת את הסניף החרדי הראשון • יינות ביתן מהדרין בשכונת נווה יעקב בירושלים • הסניף נקנה מרשת בר-כל של הרב מנחם כרמל

רגע אחרי שרשות ההגבלים העסקיים אישרה את הסכם הרכישה בין רשת יינות ביתן לבין רשת כמעט חינם, מה שהוגדר כעסקת השנה בענף הקמעונאות –  רשת יינות ביתן חונכת את הסניף השכונתי החרדי הראשון  "יינות ביתן מהדרין". הסניף ה-27 במספר של רשת יינות ביתן. הסניף ממוקם בלב האזור החרדי בשכונת נווה יעקב בירושלים, נרכש ע"י יינות ביתן מרשת "בר-כל"  של הרב מנחם כרמל לפני כשמונה וחצי חודשים .כשעל הסניף יש דגש לכל נושא העיצוב, שלרוב לא מקבל את תשומת הלב הראויה במגזר החרדי. ליינות ביתן היה חשוב לתת את הדעת גם על נושא העיצוב והאסתטיקה של הסניף החדש.

ההחלטה של יינות ביתן להיכנס למגזר החרדי נובעת מרצון להתמקצעות בקהלי יעד ייעודיים. ערן וידר מנהל השיווק והמכירות של רשת יינות ביתן " יש לנו את הכלים המקצועיים לשיווק במגזר החרדי, הן ברמת פורטפוליו המוצרים להם רגיל מגזר זה והן ברמת מחירים תחרותיים שיטיבו עם הצרכנים".  בין שורת המבצעים שניתן למצוא בסניף החדש: עוף טרי ארוז ב14.99 ₪ לקילו, 2 יחידות של חלב טרה 3% בקרטון ב-7.99 ₪ בלבד, 3 חבילות טיטולים פרימיום ב-99.99 ₪ בלבד, 3 יחידות לחם שחור פרוס ב-9.99 ₪ בלבד, 4 יחידות חלת שבת ב-9.99 ₪ בלבד ועוד. המבצעים ימשכו למעלה מחודש ויעודכנו מפעם לפעם.

רשת המזון "יינות ביתן" בבעלות נורית ונחום ביתן רכשה את רשת "מחסני כמעט חינם" המונה 36 סניפים בכל הארץ. בכך הפכה "יינות ביתן" לרשת הקמעונאית השלישית בגודלה אשר תמנה כ – 63 סניפים סה"כ. ההתרחבות תגדיל את החשיפה של יינות ביתן ברחבי הארץ, באזורים בהם היא אינה פועלת כיום דוגמת צפון הארץ: טבעון, כרמיאל, נהריה, קרית ביאליק, קרית אתא, טירת הכרמל, טבריה, מגדלה עמק, נצרת עילית, אור עקיבא, עפולה ועתלית. "יינות ביתן" הוקמה ב-1993 על-ידי נחום ונורית ביתן.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שמי ציפי ואני נציגת יד שרה ירושלים מבקשת תרומה 100 נכים עבור סדר טו בשבט יין אדום יין לבן יין רוזה תבורכו

    zipi |
    הגב