"יכול להיות שיש פה אבישי רביב 2"

בהוראת בית המשפט השלום בירושלים ארבעת החשודים שנעצרו אתמול בחשד להסתה ועבירות אחרות במהלך חתונת פעילי הימין ישוחררו לאלתר. { אבי החתן שנעצר}

לאחר יממה בכלא – עצורי "חתונת השנאה" ישוחררו היום מהכלא .

בהוראת בית המשפט השלום בירושלים  ארבעת החשודים שנעצרו אתמול בחשד להסתה ועבירות אחרות במהלך חתונת פעילי הימין ישוחררו לאלתר.

אחד העצורים הוא החתן יקיר אשבל, שבשמחתו שרו האורחים שיר נקמה חרדי פופלרי ואחדים מהם הניפו נשקים ואף דקרו את תמונתו של הפעוט הפלסטיני שנרצח בכפר דומא.

 

שחר אשבל, אביו של החתן, האשים את התקשורת בניפוח הפרשה: בשיחה עם חדשות 2 Online אמר אשבל כי "כואב לנו שזה קורה דבר כזה, מדובר בחתן שזה רגע השמחה שלו, הימים הכי מאושרים שלו, והוא צריך להתעסק עם כל העליהום וכל הסיפור מסביב העניין. הוא היה בתוך אווירת החתונה בשמחה, קצת מושפע, ולא הבין לאיזה סיפור הוא נכנס – וכולם חוגגים על זה".

 

אבי החתן מחה על היחס המפלה כנגד פעילי הימין: "באירועים ושמחות של ערבים, שיורים ממש בנשקים, לא שרים שירי ארץ ישראל –  יש שם שירי התלהמות ושנאה – ואת אף אחד זה לא מעניין, אף אחד לא בודק, את כולם מעניין כרגע רק מה קרה בחתונה של משפחת אשבל, שכמה נערים עשו מעשה טפשי ונסחפו לדבר שלא ראוי. לא בודקים הסתה בחתונות אחרות או את אלו שמחלקים סוכריות אחרי פיגועים".

 

"לא חינכנו אף פעם לשנאה", הוסיף. "בהרבה חתונות השיר הזה מככב, גם אצל לא-דתיים. לא הייתה כוונה להסתה, והדבר הזה עבר כל פרופורציה. יש פה דריסה של צנעת הפרט, הרסו למשפחה את החיים, גם לחתן ולכלה, היום אנחנו חושבים איך לעזור להם גם להשתקם כלכלית – יש אנשים שרוצים לעזור ואוהבים אותנו, מבינים שאנחנו לא כאלה".

 

אבי החתן דיבר על המעצר המתוקשר של בנו אמר: "הוא מצולם שם וזו הזדמנות להסיט את השיח הציבור בכלי התקשורת מעינויי העצורים בדומא לחתונה של יקיר, ולהציג פה קבוצה כהזויים ולא שפויים ולהשחיר את פניהם בציבור כדי להתיר את דמם, זה לא ראוי ולא מכובד".

במשפחה מעלים קונספרציה כי השב"כ שתל סוכן בחתונה  "אנחנו מרגישים שנעשה לנו עוול, ועל פי כל מיני סימנים ומסרים ייתכן מאוד שנעשה בנו שימוש ציני לטובת כל מיני אינטרסים, יש הרבה שאלות ותהיות איך יצאו כל כך הרבה סרטונים ומי היו האנשים שם. מי הפיץ את התמונות? אולי יש פה אבישי רביב שתיים?

אני יודע דבר אחד: לנו התקלקלה השמחה, פגעו בצנעת הפרט, במשפחה שלנו, בחתן ובכלה שרק התחילו לבנות את החיים שלהם".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.