ילדיו של זיסר – "אנו נפרע את המשכנתא של אבא, הליכי המימוש יפגעו בנו באופן אנוש"

ילדיו של מוטי זיסר, שמתגוררים כיום בשטח הווילה אותה בנה אביהם בפתח תקווה, מעוניינים לפרוע את חובו של אביהם לבנק לאומי בגובה 16 מיליון שקל.

את הבקשה הגישו לבית המשפט ובעתירה הם טוענים כי "הליכי מימוש המשכנתא על הווילה עלולים לפגוע בנו באופן אנוש".

הווילה היוקרתית ששווייה מוערך כ־70 מיליון שקל, נמצאת בבעלות חברת מרכזי שליטה שבשליטת זיסר ועליה רשומה משכנתא לזכות לאומי.

ילדיו של זיסר אומרים כי הגיעו להבנות יחד עם הבנק שהם יפרעו את החוב ויהפכו לבעלי המשכנתא במקום הבנק. הסיבה לפריעת החוב, מגיע מכך שילדיו של זיסר רכשו שטחים בשטח הווילה ובנו עליהם את ביתם הפרטי. בבקשה לפריעת החוב נכתב כי הם "השקיעו מיליונים בהקמת בתי מגוריהם, זאת כשהמקרקעין שעליהם נבנו הבתים משועבדים לטובת לאומי להבטחת חיוביה של מרכזי שליטה – ולא להבטחת חיובם".

מי שצפוי להתנגד לפריעת החוב על ידי ילדיו של זיסר, הוא בנק הפועלים, שכן הווילה צורפה גם היא לתיק כונס הנכסים שהבנק מנהל נגד זיסר בגין חוב.

להבדיל מבנק לאומי שמעוניין רק בפירעון המשכנתא, התנגדותו בנק הפועלים לכך שילדיו של זיסר ישלמו את המשכנתא, כאמור, נובעת מהליך כינוס נכסים שהוא מנהל על מרכזי שליטה ואירופה ישראל בגין חוב כולל של קרוב ל-1 מיליארד שקל כלפי הבנק ומעוניין לגבות חזרה כמה שיותר כסף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.