22 ילדים נפצעו במתקן קרוסלה באיזור גני יהושע (תמונות) (וידאו)

אסון במתחם גני התערוכה בתל אביב מול פארק גני יהושע, בעקבות תקלה טכנית שאינה ידועה עדיין מתקן קרוסלה מסתובב קרס ופגע בעשרות ילדים שהיו עליו.

חובשים מתנדבים של איחוד הצלה מסניף תל אביב ומסניף בני ברק העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים שסובלים מחבלות ופציעות, ומצבם מוגדר קל.

חובש איחוד הצלה אבי יוסף שהגיע ראשון לזירה לטפל בפצועים סיפר: "כשהגעתי לזירה סיפרו לי האזרחים כי המתקן נעצר בפתאומיות מה שגרם לילדים שעל המתקן לחבלות ופציעות, באורח נס הילדים נפגעו באורח קל בלבד, אני וחובשים נוספים מיחידת האופנולנסים של איחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים. המשטרה בודקת את נסיבות המקרה.

צפו בכתבה במהדורה המרכזית על מה שאירע – באדיבות רשת

פארמדיקית מד"א, יערית פורקש סיפרה: "חלק מהילדים סיפרו כי ישבו על מתקן מסתובב, ומסיבה שלא ידעו המתקן נעצר והם נפצעו. במקום היתה היסטריה גדולה של הורים ולילדים בוכים. כוחות גדולים של מד"א שהוזנקו למקום העניקו לכל הילדים טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינו אותם באמבולנסים וניידות לבית החולים".

יוני, אב לילדים שהיה בתור למתקן סיפר לחדשות 2 Online על הרגעים המפחידים: "הסיבוב הפסיק לפתע והילדים הוטחו החוצה ואז פנימה במרכז המתקן. הם פגעו שם בעמוד מרכזי שהיו בו המון מנורות, שחלקן נופצו. הייתה שם די הרבה היסטריה וההורים רצו בפאניקה למתקן".

מהנהלת הלונה פארק נהסבירו את הסיבה לתקלה: "בעקבות תקלה טכנית במתקן הקרוסלה בלונה פארק, אשר בסיום כל סבב מאט, תהליך העצירה של הסבב הנוכחי היה מהיר יחסית מהמהירות הרגילה, ומספר ילדים נחבלו באופן קל וטופלו במקום. פעילות המתקן הופסקה וצוות המהנדסים בודק את הנסיבות של התקלה. הנהלת הלונה פארק הודיעה שהמתקן לא יחזור לפעילות עד לבירור מקור התקלה ומניעת הישנותה".

תמונות מהזירה – צילום: עוזי ברק – דוברות 'איחוד הצלה'
פצועים בגני התערוכה ממתקן משחקים צילום עוזי ברק הצלה (10)

פצועים בגני התערוכה ממתקן משחקים צילום עוזי ברק הצלה (12)

פצועים בגני התערוכה ממתקן משחקים צילום עוזי ברק הצלה (13)

פצועים בגני התערוכה ממתקן משחקים צילום עוזי ברק הצלה (1)

פצועים בגני התערוכה ממתקן משחקים צילום עוזי ברק הצלה (3)

פצועים בגני התערוכה ממתקן משחקים צילום עוזי ברק הצלה (4)

פצועים בגני התערוכה ממתקן משחקים צילום עוזי ברק הצלה (5)

פצועים בגני התערוכה ממתקן משחקים צילום עוזי ברק הצלה (6)

פצועים בגני התערוכה ממתקן משחקים צילום עוזי ברק הצלה (7)

פצועים בגני התערוכה ממתקן משחקים צילום עוזי ברק הצלה (8)

פצועים בגני התערוכה ממתקן משחקים צילום עוזי ברק הצלה (9)

המתקן שנפגע

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רק-לחזק הצניעות, כדי-למנוע אסונות…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב