ילד חרדי מבני ברק טבע בבריכה בצפון

מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום נתקלתי בילד ללא הכרה לאחר שטבע בבריכה פרטית של צימר בו שהה עם בני משפחתו לרגל ימי החופשה"

ילד חרדי מבני ברק כבן שנה וחצי טבע בבריכה פרטית במושב בצפון. מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'גלבוע' העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ומצבו מוגדר בינוני.

עדי קניאס מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום נתקלתי בילד ללא הכרה לאחר שטבע בבריכה פרטית של צימר בו שהה עם בני משפחתו לרגל ימי החופשה. למרבה הנס תוך כדי הטיפול הרפואי ופעולות ההחייאה בסיוע אחות רפואית שגרה בסמוך הילד שב להכרה מלאה ומצבו מוגדר בינוני".

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה קוראים לכלל האזרחים לפקוח עין ולא להשאיר ילדים בקרבת בריכות מלאות במים (בפרט בריכות ביתיות) ללא השגחה צמודה, ובסיום השימוש בבריכה ראוי ומומלץ לרוקן את המים בכדי למנוע אסונות.

מהמשטרה נמסר בתגובה: לפני זמן קצר פעוט כבן שנה ושבעה חודשים שהתארח עם משפחתו (תושבי בני ברק) בצימר בישוב ברק, טבע בג'קוזי.

כתוצאה מהטביעה הפעוט פונה באורח בינוני לבית החולים העמק בעפולה.

משטרת ישראל שבה וקוראת לציבור לא להשאיר תינוקות, ילדים וצעירים ללא השגחה ליד ברכה או כל מקור של מים. רוב הטביעות מתרחשות בשקט ובמהירות בנתק הקצר שבו אין השגחה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.