ילד כבן 4 טבע בבריכה בים המלח

מחיר לחופש: בתוך זמן קצר דווחו 2 מקרי טביעה של ילדים חרדים בבריכות בדרום הארץ, באיחוד הצלה קוראים להורים לפקוח עין ולא להשאיר ילדים בקרבת בריכות מלאות במים

למוקד החירום הבינלאומי של איחוד הצלה התקבלה קריאה על ילד כבן 4 שטבע בבריכה של בית מלון בים המלח. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה ששהו בבית המלון הגיעו מיידית והעניקו לו טיפול רפואי ראשוני. מצבו מוגדר בינוני.

שלמה ואיציק בנזימן חובשי רפואת חירום באיחוד הצלה סיפרו: "בימים אלו אנו שוהים יחד עם בני המשפחה בבית המלון ונמסר למוקד הבינלאומי של איחוד הצלה על ילד שטבע בבריכת בית המלון. ירדנו מיידית למקום עם הציוד הרפואי ותוך כעשרים שניות התחלנו להעניק לו טיפול רפואי ראשוני וסיוע נשימתי".

בתוך כך, ילדה כבת 3 טבעה בבריכה פרטית באילת. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף אילת העניקו לה טיפול רפואי ראשוני..

אור מאיר מימון חובש רפואת חירום באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום נתקלתי בילדה ללא הכרה לאחר שטבעה בבריכה פרטית של וילה בו שהתה עם בני משפחתה לרגל ימי החופשה. למרבה הנס תוך כדי הטיפול הרפואי ופעולות ההחייאה בסיוע מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה היא שבה להכרה מלאה והיא פונתה להמשך בדיקות בבית החולים יוספטל שבסמוך.

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה קוראים לכלל האזרחים לפקוח עין ולא להשאיר ילדים בקרבת בריכות מלאות במים (בפרט בריכות ביתיות) ללא השגחה צמודה, ובסיום השימוש בבריכה ראוי ומומלץ לרוקן את המים בכדי למנוע אסונות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.