רכש חדש לבנט: ינון מגל מצטרף לבית היהודי (וידאו)

■ מגל יעזוב את תפקידו העיתונאי באתר וואלה כבר היום

עורך אתר האינטרנט וואלה! ינון מגל מצטרף למפלגת הבית היהודי ועל פי ההערכה ישוריין בעבורו מקום ברשימה בבחירות הקרובות, כך דיווח אתמול (שבת) נדב פרי בחדשות 10. ל"גלובס" נודע כי מגל יעזוב את תפקידו העיתונאי באתר וואלה כבר היום.

[alooma ref="3ec0598e66a43f936c0dabd5590e8fac.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

בסרטון מציג העיתונאי חנוך דאום לכאורה את נפתלי בנט, אך למעשה הוא מתכוון לרכש החדש, אותו הוא מגדיר "מלח הארץ", תוך הדגשת עברו הצבאי והעובדה שהוא "לא מתנצל". "אני ישראלי, ואני לא מתבייש שאני אוהב את הארץ הזו ומתרגש מההמנון. זה לא משנה אם אני חילוני, דתי או מסורתי – אני לא מתבייש". בנט לחץ בסרטון את ידו של מגל ואמר לו "ברוך הבא הביתה".

יו"ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט, בירך את מגל ואמר: "הבית היהודי הוא המקום הטבעי לכל מי שהזהות היהודית של המדינה בוערת בעצמותיו. ינון ספג אש מהתקשורת על עמדותיו ועמד עליהן גם כשהיה נוח לחשוב אחרת. הוא מצטרף ככוח חיזוק לכל מי שמתנגד להקמת מדינת טרור פלסטינית. ינון יעניק את העוצמה לבית היהודי, ומייצג מצביעים רבים חדשים שמצטרפים אלינו ומקבלים את ערכי הציונות הדתית – ולא מתנצלים על כך".

מגל החל את דרכו העיתונאית בקול ישראל ולימים הפך לכתב השטחים של גלי צה"ל ולכתב לענייני צבא של חדשות 10. בשנת 2007 הפך למגיש מהדורת מבט של ערוץ 1, ולפני כשנתיים הצטרף כמגיש שידורי הוידאו של אתר וואלה! ולימים גם עורך האתר.
מגל, ידוע בדעותיו הימניות ולא אחת התבטא בגנות אחידות הדעת התקשורת הישראלית. בזמן מבצע "צוק איתן" הוביל את הקו "קודם כל ישראלי", שנולד בוועידת MAD של "גלובס", בה אמר כי לפני שהוא עיתונאי, הוא "יהודי, ציוני וישראלי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.