יניב בן משיח ל-ynet: "לא הורדתי את הכיפה"

באתר וינט ציטטו את הכותרת מהאתר החרדי "קוקר" שכינה את האירוע במילים "זעזוע ותדהמה בתעשיית הזמר החסידי – יניב בן משיח מציג: ללא כיפה ותספורת פרועה".

בן משיח מכחיש מכל וכל כי הופיע בלי כיפה {בעקבות 'קוקר'}

יניב בן משיח (37), , הצליח להסעיר את התקשורת החרדית ובכלל כאן ב'קוקר', וזאת בשל הקליפ הפרובוקטיבי "הראש בעננים" שבו הוא נראה מופיע  בצורה פרועה, ואף לא היה ניתן להבחין בכיפה ש'אי שם' עמדה על ראשו.

בתחנת "קול ברמה הודיע כי יחרימו אותו  "עד שהשיר הנ"ל יוסר מסדר היום", ובהתבטאויות קשות באתרים החרדיים.

המילים שהצליחו להסעיר את המדיה החרדית "תמזוג כוסית ראשונה נעשה כולם לחיים, בכוסית השנייה נהיה כמו משפחה, אז תבוא תביא חיבוק…"

 

ב"רדיו קול ברמה", אמרו ל-ynet כי הם מפסיקים לאלתר להשמיע את שיריו של הזמר הפופולרי. "עם צאת השיר החדש, ובהתייעצות עם הנהלת התחנה – הוחלט להקפיא כרגע את שיריו", אמר עמירם בן-לולו, העורך המוזיקלי של התחנה, שהבהיר כי "אהבתנו ליניב בן משיח איננה מוטלת בספק, ויעיד על כך שיתוף הפעולה הפורה במשך השנים".

 

בן-לולו הוסיף כי "עם כל הצער שבדבר, לפני הכל אנחנו מחויבים למאזינים עם תכנים שמתאימים לתחנה חרדית, וכך נמשיך עד שהשיר הנ"ל יוסר מסדר היום".

 

באתר וינט ציטטו את הכותרת מהאתר החרדי "קוקר" שכינה את האירוע במילים "זעזוע ותדהמה בתעשיית הזמר החסידי – יניב בן משיח מציג: ללא כיפה ותספורת פרועה".

בן משיח מכחיש מכל וכל כי הופיע בלי כיפה : "בלי כיפה?! חס ושלום, זה רק נראה ככה בזווית של הצילום", הוא אומר ל-ynet. "כשמחפשים צדיק, בודקים בציציות שלו – ואז אפשר למצוא הרבה דברים לא טובים. אני עם כיפה, ברוך ה'. לא הורדתי אותה, ואני הולך בדרך ה' יתברך כמו שהייתי, אותו בן אדם".

 

בן משיח אומר עוד כי "זה שאני שר שירים כאלה, יכול להיות שיש מי שזה מפריע להם, ויש כאלה שסתם רוצים להתפרסם, אבל אני מברך על כך".

 

על מילות השיר, הגיב: "אם הבעיה היא בכוסית, הרי שכתוב 'ויין ישמח לבב אנוש'. הרי בשמחות היין והשתייה היא כדת, כיד המלך, לפי דרך התורה". בן משיח מבהיר כי "כל הכוונה שלי הייתה לטובה – לשמח את עם ישראל, ולא חס ושלום משהו שלילי. כל מה שאני רוצה לעשות זה לכבוד ה' יתברך".

 

 

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כיפה זה דרבנן

  השחתת פאות זה דאורייתא, ורואים ברורות בסרטון שהוא עבר על לאו זה.

  (פעם ילד שאל את אביו למה ערביים הולכים בתספורת כזאת (זו של יניב), הוא השיב כי הם לא אוהבים את החסידים שמורידים את כל השער ומשאירים רק את הפאות, אז הם עושים את ההפך…)

  שלום |
  הגב
  • אומללללללללללללללללללללל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   בלי פאות תספורת של חילוני ורק בגלל ה"זוית" יעני לא רואים תכיפה!!!
   אם אתה רוצה להיות פופולרי אצל החילונים לך!!!!!!!!!!!!!!!!!
   חופשי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   חבל!! רחמנות !! מסכן!!!!
   לא שם לב מה קורה לו!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. על מילות השיר, הגיב: "אם הבעיה היא בכוסית, הרי שכתוב 'ויין ישמח לבב אנוש'. הרי בשמחות היין והשתייה היא כדת, כיד המלך, לפי דרך התורה".

  ומה עם זה…(משלי כ א) לץ היין הומה שכר וכל שוגה בו לא יחכם, וכתיב (הושע ד יא) זנות ויין ותירוש יקח לב;

  אבישי |
  הגב
 3. יניב מרחיק משיח:על מילות השיר, הגיב: "אם הבעיה היא בכוסית, הרי שכתוב 'ויין ישמח לבב אנוש'. הרי בשמחות היין והשתייה היא כדת, כיד המלך, לפי דרך התורה".

  ומה עם..(משלי כ א) לץ היין הומה שכר וכל שוגה בו לא יחכם, וכתיב (הושע ד יא) זנות ויין ותירוש יקח לב;

  אבישי |
  הגב
 4. חרטה!!! ידעתי שינסה להכשיר את הדברים ע"י הבהרות כאלו ואחרות.אבל לא יעזור אתה פשוט מחטיא את הרבים ומרקיד מעורב. הראתי את הסירטונים שלו שמופיעים ביוטיוב לרבנים וראשי כוללים הם פשוט הזדעזעו!!! אמרתי להם אני בז לכם..שהרב אמנון יצחק יצא על התופעה כולכם לעגתם אליו הנה התוצאות

  אלעד |
  הגב
 5. לא הורדתי את הכיפה (שזה דרבנן, וזה חשוב), אני סתם עושה חילול השם ומחטיא הרבים שאין לי חלק לעולם הבא

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב