אריה וינקי דרעי בביקור בבני ברק – תמונות

יו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי בסיור מקיף בבני ברק, תחילת הסיור היה בבניין העירייה בחדרו של יו"ר סיעת ש"ס בבני ברק יחד עם חברי המועצה של ש"ס לאחר מכן פניהם היו מועדות לתלמוד תורה "איש מצליח" שע"י ישיבת "כיסא רחמים".

במהלך הסיור בת"ת אריה נכנס גם לכיתות ובחן את ילדי הת"ת , היעד המרכזי בסיור היה בארגון החסד הגדול "חסדי נעמי" שע"י הרב יוסף כהן , ינקי דרעי יו"ר אגף פניות הציבור שאף הצטרף לסיור בשיחה עם "קוקר" מספר כי הרב יוסף כהן היקר פשוט ריגש אותנו בפשטות וברצון לעזור! האדם הראשון שפגשתי שביקש מאיתנו להביא לו מקרים שצריכים עזרה והוא יעזור להם בשמחה.

את ארוחת הצהרים סעדו במשרדו של חבר מוצעת חכמי התורה הרה"ג שמעון בעדני שליט"א , את סוף הסיור חתמו בכמה מהישיבות הספרדיות וכן רבנים מוכרים מהעיר.
צילום: סטודיו דור זר

דרעי בסיור בבני ברק (2) דרעי בסיור בבני ברק (3) דרעי בסיור בבני ברק (4) דרעי בסיור בבני ברק (5) דרעי בסיור בבני ברק (6) דרעי בסיור בבני ברק (7) דרעי בסיור בבני ברק (8) דרעי בסיור בבני ברק (9) דרעי בסיור בבני ברק (10) דרעי בסיור בבני ברק (11) דרעי בסיור בבני ברק (12) דרעי בסיור בבני ברק (13) דרעי בסיור בבני ברק (15) דרעי בסיור בבני ברק (16) דרעי בסיור בבני ברק (17) דרעי בסיור בבני ברק (18) דרעי בסיור בבני ברק (19) דרעי בסיור בבני ברק (20) דרעי בסיור בבני ברק (21) דרעי בסיור בבני ברק (22) דרעי בסיור בבני ברק (23) דרעי בסיור בבני ברק (24) דרעי בסיור בבני ברק (25) דרעי בסיור בבני ברק (28) דרעי בסיור בבני ברק (29) דרעי בסיור בבני ברק (30) דרעי בסיור בבני ברק (31) דרעי בסיור בבני ברק (32)

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הביקור הזה כבר ישן אבל אם שה מה שיש לכתוב כותבים העיקר להשאיר את דרעי בכותרות

  שמעון כהן |
  הגב
 2. דוד אוחנה היקר. זו לא חוכמה לשפוט את אריה אחרי תקופה כל כך קשה לתנועה שעברה טלטלות כאלו שאני חותם לך שאלי לא היה שורד אותם. ואת זה גם האוהבים הגדולים של אלי יגידו לך. ולומר שהוא מנהל את שס כמו חנות מכולת זה פשוט לא רציני. כי התוצאות בהמשך יוכיחו ולא בוחנים הצלחה בתקופת זמן כזו. אלא אם כן יש לך משהו שמונע מאנטרסים אחרים ואתה לא היחיד. ואל תשכח שלמרות הכל אריה הביא תוצאת בחירות לכנסת למרות אמנון יצחק ואמסלם שלא אריה המציא את השנאה שלהם כידוע.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • משה היקר, היכן שיש חוק ומינהל תקין לא צריך ביקורים ולא צריך חסדים!
   אריה דרעי מנהל את ש"ס כמו שמנהלים מכולת משפחתית בבת-ים

   דוד אוחנה |
   הגב
 3. הרב כהן מחסדי נעמי מה חטאת מה פשעת שהמנוול דרעקי מנשק אותך

  דרעקי חזור לכלא נמאסת |
  הגב