יעלון תוקף בחריפות את לפיד: "פוגע בבטחון, מזלזל בצה"ל והחרדים" (וידאו)

במתקפה חריפה וחריגה, יעלון מאשים את לפיד: "שערי סמר כשקראתי ראיון עם שר האוצר בו הוא מפנה את כל עוולות המשק לשלושה גורמים: הטייקונים, החרדים ומשרתי הקבע". צפו

עוד תקף יעלון: "משרד האוצר אינו מקיים חוקים ופועל מתוך שיטה עם אידיאולוגיה: לפגוע בביטחון, במשרתי הקבע ובצבא". והוסיף: "אם זו לא דה-לגיטימציה שיטתית למשרתי הקבע, שלצערי גם מצליחה לחלחל, אז מה זה? לא ייתכן שמשרתי הקבע יקבלו פחות משוטר שעובד במשמרות. בקרוב לא יהיו לנו משרתי קבע".

"אם היום משרתי הקבע לא ירגישו שהחברה מכבדת אותם, הם לא יילכו ישר לשרת בקבע. וזה מה שהולך לקרות. חלק מזה בא לידי ביטוי בזלזול, כולל באי כיבוד הסכמים. אני אומר בצורה מאוד ברורה: משרת קבע לא משרת שמונה שעות ביום. אין דבר כזה, ולא משנה באיזה תפקיד. גם בקריה. הוא זמין 24 שעות ביממה. אני קורא לו בשבת והוא מתייצב. וההשתלחות הזאת כאילו גונבים את הקופה, אם נותנים לביטחון אז לא יהיה. מספיק עם הפופוליזם הזה".

יעלון הציג את נערי האוצר כאנשים שרוצים לפגוע בביטחון ובצבא ובעיקר במשרתים. "אני מציע לחברי הכנסת לשים לב לזה, כי אם למשרתים לא תהיה הגנה, והגנה זה אני ועל זה אני אלחם – נקבל בסוף צבא יותר זקן ופחות טוב, ולא לזה ציפינו".

צפו בוידאו בנאומו הסוער – באדיבות רשת
[alooma ref="Bogi_Synq_vtr2_n20140512_v1" src="2"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.