יעלון חושף: "דרשנו מהמורדים להגן על הדרוזים"

שר הביטחון משה יעלון התייחס היום (שני) ליחס של ישראל כלפי המורדים שנלחמים באסד, וזאת בעקבות החשש של הדרוזים בישראל לגורל אחיהם מעבר לגבול. "המורדים בקרבת הגבול זוכים לסיוע הומניטרי מאתנו, כשהתנאי הוא לא לאפשר לארגוני הטרור להתקרב לגדר ולא לפגוע בדרוזים"

על רקע המתיחות בגבול הגולן, שר הביטחון משה יעלון התייחס היום (שני) ליחס של ישראל כלפי המורדים שנלחמים באסד, וזאת בעקבות החשש של הדרוזים בישראל לגורל אחיהם מעבר לגבול. "המורדים בקרבת הגבול זוכים לסיוע הומניטרי מאתנו, כשהתנאי הוא לא לאפשר לארגוני הטרור להתקרב לגדר ולא לפגוע בדרוזים", אמר.

יעלון אמר את הדברים בתדרוך לתא הכתבים המדיניים, "המורדים משתלטים על הגולן ומביסים את אסד וציין כי הדרוזים בסוריה פועלים לצד המשטר נגד המורדים: "באזור הנשלט על ידי המורדים לא יצאו פיגועים ודווקא איפה שיש דרוזים יוצאים פיגועים". הוא ציין כי הלינץ' שבוצע בפצועים סורים שפונו לישראל וגם התבטאויות של בכירים בעדה הדרוזית גרמו להרבה מאד נזק.

שר הביטחון הסביר על המדיניות הישראלית ורמז למקרים שבהם ישראל לא תשב מנגד כשאמר: "יש קווים אדומים, ואם הם נחצים אנחנו פועלים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.