יעלון מתנקם בבן דהן?

מתעלל בו עד הרגע האחרון? שר הביטחון היוצא משה בוגי יעלון מנצל את השעות האחרונות שלו כשר ביטחון לנקום בסגן מהבית היהודי, כך טוענים בלשכת סגן השר.

היום תתקיים טקס מיוחד בו יפרד שר הביטחון היוצא יעלון מעובדי משרד הביטחון. ופורם המטכ"ל. אנשיו של יעלון הודיעו לאנשיו של סגן השר הרב אלי בן דאהן כי האישורים שלהם לכניסה לקרייה לא יהיו תקפים מהשעה 16:30 ועד לסוף היום.

מוקרבים לסגן השרו אמרו ל'קוקר' כי "יעלון במקום להתעסק בביטחון בחר להתעלל בסגן השר. רגע לפני שהוא נפרד מעובדי המשרד בחר למרר לו את החיים"

כזכור, יעלון הודח מתפקידו בשבוע שעבר עקב הרחבת הקואלציה והעברת תיק החוץ לאביגדור ליברמן. יעלון קיבל הצעות לשמש כשר החוץ אך האחרון בחר לפרוש מהכנסת ומן הממשלה ובמסיבת עיתונאים ביום שישי האחרון אמר "אני עוד אשוב להנהיג את המדינה".

.

:מלשכת יעלון נמסר ל'קוקר' אכן החל ממחר מתבטלים אישורי הכניסה שלהם.זה בכלל לא קשור אלינו. זה החוק.

החוק קובע ברגע שהשר עוזב (עם צוותו כמובן), סגן השר (עם צוותו) עוזב גם כן. כששר הביטחון וצוותו עוזבים, גם הסגן וצוותו עוזבים אוטומטית.

אלו הוראות של החוק ושל נציב של המדינה! אין לנו כאן שיקול דעת בכלל. אגב, אני מבין שסגן השר פנה לנציבות שירות המדינה וקיבל מהם תשובה ברורה לעזוב".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.