יעלון במתקפה על נתניהו (וידאו)

שר הביטחון לשעבר משה (בוגי) יעלון תקף בכנס הרצליה, את ראש הממשלה בנימין נתניהו והודיע כי ישוב לחיים הפוליטיים, בחודש שעבר התפטרתי מתפקידי", אמר יעלון והתייחס למצב הביטחוני. צפו בדברים { הנאום המלא- צפו }

כחודש לאחר שפוטר בקול תרועה רמה שר הביטחון לשעבר משה (בוגי) יעלון תקף בכנס הרצליה, את ראש הממשלה בנימין נתניהו והודיע כי ישוב לחיים הפוליטיים, בחודש שעבר התפטרתי מתפקידי", אמר יעלון. "בהודעתי הבהרתי כי אשוב לחיים הציבוריים. כוונתי היא להתמודד על ההנהגה בבחירות הבאות. בחודשים האחרונים הוסיפו וחידדו עבורי פערי התפישות ביני לבין ראש הממשלה".

צפו באדיבות רשת

יעלון שב ותקף את נתניהו עימו עבד בשיתוף פעולה עד לפני כחודש "אם יש מה שמדיר שינה מעיניי, אלו לא משאיות הנשק העושות דרכן מסוריה ללבנון וגם לא ניסיונות אירן להפעיל טרור בזירות השונות בהן יש לישראל יכולת לטפל בעוצמה ובתחכום בזכות חיילים ומפקדים מצוינים. אם יש משהו המדיר שינה מעיניי אלו הם הסדקים הנפערים בחברה הישראלית, כרסום שיטתי בערכים הבסיסיים, הניסיון לפגוע במפקדי צה"ל, בצה"ל עצמו – ובערכיו באופן המסכן את חוסנו", הוסיף יעלון.

 

"ההנהגה הפכה למתלהמת במקום להמשיך ולבנות כאן חברת מופת, חברה שמייסדי הציונות ראו בחזונם. אלפי פניות של אזרחים ישראלים מכל גווני הקשת, ודאי חברי ליכוד רבים מאוד, שמאסו במתרחש וחרדים לגורל המדינה, הבהירו לי שיש כמיהה לשינוי שמדינת ישראל זקוקה לשינוי כיוון ותקווה חדשה. יש כיום שאיפה חוצה מחנות של הרוב המכריע והשפוי במדינה לראות הנהגה ממלכתית. מדינת ישראל ואזרחיה ראויים להנהגה ממלכתית שתחדל לפעול בציניות וזתגזג חדשות לבקרים".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.