יעל מזרחי בצ'אט גולשים של ערוץ 2 (וידאו)

יעל מזרחי, אם חרדית ל-11 ילדים חוגגת 18 שנים לרביעיית הבנים – ולשם כך התארחה בדף הפיייסבוק של חדשות 2 – שם השיבה לשאלות של הגולשים. צפו { "אין קיום לעולם בלי התורה"}

יעל מזרחי, אם חרדית ל-11 ילדים חוגגת 18 שנים לרביעיית הבנים – ולשם כך התארחה בדף הפיייסבוק של חדשות 2  – שם השיבה לשאלות של הגולשים.

האם החרדית ל-11 ילדים חוגגת 18 שנים לרביעיית הבנים – ועונה על השאלות שלכם

‎Posted by ‎חדשות 2‎ on‎ יום רביעי 21 ספטמבר 2016

מסלון ביתה סיפרה יעל על בני המשפחה, "יש לי 4 ילדים בישיבות, לא גולנצ'יקים, יש לי ילד שמשרת בנצח יהודה יש לי בת במכללה. פיספס מדהים של החברה הישראלית. אך למרות זאת, אני חודשת  מי שלא טעם את התורה לא מבין מזה לא ללמוד תורה, אין לעולם שלנו קיום בלי התורה", הצהירה האם החרדית שהעבירה את המסר לגולש החילוני  הממוצע בצורה חלקה, "ללמוד תורה זה קשה, הילד שלי גזר על  עצמו חיי עוני, תעריכו אותו".

יעלי מזרחי השיבה לשאלות גולשים שהקשו כי הציבור הדתי משלב גם תורה וגם צבא, "אני מאמינה בלימוד רציף , מי שלא לומד כל היום באופן רציף לא זוכה באמת לטעום את טעם התורה. "אנחנו משלמים מיסים ותרמנו לחברה, הבאתי 11 ילדים לעולם", הבהירה.

שרית,  שהילד שלה הולך לקרבי ואת יושבת בשקט בבית בלי לחשוש, " אני מאוד מזדהה איתך, אך אני מאמינה שהתורה יותר תורמת לעם ישראל".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה עם העבודה זרה שעל הראש שלך לא יכולה בלעדיה חייבת
    את הפריצות הזאת על הראש נראית ממש חילונית. חבל שלא מציגים יהודים
    אוטנטים עם כיסוי ראש אמיתי .

    שמיל |
    הגב