יעקב איילון: "התאגיד לא יקום" (וידאו)

השבוע הכריז מגיש מבט יעקב איילון על עזיבת הטלוויזיה. איילון עובר לאתר וואלה, שם יגיש, יערוך וינהל את מחלקת החדשות. שיחה עימו על העזיבה, הרשות המתפרקת, התאגיד שלא קם,"אני לא רואה את התאגיד במסלול חיובי, וזה מצער מאוד". צפו בראיון. { ראיון מרתק}

 

השבוע הכריז מגיש מבט יעקב איילון על עזיבת הטלוויזיה. איילון עובר לאתר וואלה, שם יגיש, יערוך וינהל את מחלקת החדשות. שיחה עימו על העזיבה, הרשות המתפרקת, התאגיד שלא קם,"אני לא רואה את התאגיד במסלול חיובי, וזה מצער מאוד", אמר אילון בראיון לחינוכית. "אני לא יודע מה העתיד שלו ולאן הוא הולך. הסיכוי לא נראה לי גדול, המציאות לא נראית לי ורודה בלשון המעטה, ואני חושב שהמקום שבו הוא נמצא היום רחוק ממה שהייתה הכוונה ומהתקוות, אני לא רואה את הדברים האלה מתחברים".

אילון נשאל על-ידי רסקין אם היה משא-ומתן בינו לבין תאגיד השידור, ואם הוא היה מעוניין להצטרף לכוחותיו. אילון השיב: "דיברתי עם כולם, אני מדבר עם כולם, אבל לא יודע מה יקרה, אף אחד לא יכול לומר. אני חושב שסיכויי קיומו היום מאוד מעורפלים, זה בכלל נמצא במגרש הפוליטי".

 

לדבריו, "רציתי להיות בשידור ציבורי חדש משוכלל יפה וטוב. אני לא רואה אותו קורה עדיין, אני לא יודע מה יהיה, אני יותר מדי זמן מחכה שזה יקרה, וזה לא קורה לצערי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.