יעקב אשר ירד למטה של פרוש באלעד – "באחדות ננצח"

חבר הכנסת יעקב אשר ירד היום לאלעד וסייר במטה הבחירות של הרב ישראל פרוש לראשות העיר אלעד, וסיעת יהדות התורה המאוחדת למועצה.

במטה המתינו לו חברי הסיעה, שסקרו באזניו את הפעילות הרבה הרוחשת במטה. כמו כן המתינו פעילי הקהילות הרבות, שעוסקים בימים אלה בפילוח הנתונים הסופיים לקראת הבחירות.

 יעקב אשר שמע על הפעילות הרבה הנעשית בימים אלה, בחוגי בית רבים המתקיימים בכל רחבי העיר, בהם נשמעת תמיכה רחבה במועמדותו של הרב ישראל פרוש לראשות העיר. תמיכה שחוצה מגזרים ועדות, ומוכיחה את האמון הרב לו זוכה הרב ישראל פרוש מהציבור.

כמו כן הוא בחן את קמפיין ההסברה אשר יצא מהמטה לתושבי העיר. תחת הכותרת "עשייה מנצחת" מובאים בפני התושבים ההישגים אותם הביאו הנציגים, המוכרים כולם כאנשי עשייה וככאלה שעשו לילות כימים למען התושבים.

הפעילים הציגו בפני הרב אשר את התוכניות ליום הבחירות, כאשר כל מצביע פוטנציאלי יקבל שיחות טלפון וזירוז לקיום חובת ההצבעה. יעקב אשר שיבח את הפעילים, אשר ידיהם מלאות בפעילות שבוודאי תציג הישגים חשובים לטובת העיר ותושביה. כמו כן הוא ציין לשבח את האחדות השוררת בין כלל הקהילות, כאשר זה לצד זה יושבים במטה נציגי בתי הכנסת של הציבור הליטאי, לצד נציגי חסידויות ויז'ניץ, חב"ד, צאנז, ערלוי ועוד. "אחדות כזו היא מתכון להצלחה", אמר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אשר כמו שלא עשית כלום בכנסת וגם בבני ברק המזוהמת כך באלעד לא תעשה כלום

    די לפטרונות השכנזית |
    הגב