יעקב אשר תוקף: "למי להאמין לקמפיינר המתאגרף לפיד או לשר הביטחון ההגון והאמיץ" (וידאו)

ח"כ יעקב אשר תוקף במליאת הכנסת במסגרת הדיון בענין ההצעה דחופה לסדר שהגיש ח"כ יוני שטבון בענין הקמפיין המתמשך כנגד משרתי הקבע וצה"ל והצטרף אליו ח"כ יעקב אשר תוך שהוא תוקף את השר יאיר לפיד ומשרד האוצר: "מנהלים מסע דה לגיטימציה נגד כל מי שעומד בדרכם ולא פוסחים בכך על צה"ל ואנשי מערכת הביטחון". צפו

בפתח דבריו אמר ח"כ אשר: אני רוצה לדבר על השיטה, השיטה של שר האוצר לפיד היא ידועה, הוא מנהל מסע דה לגיטימיצה תקשורתי נגד כל מי שהוא בר פלוגתא שלו הוא רכש את זה בשנותיו הרבות בתקשורת, כשהוא רוצה להגיע למשהו הוא פותח בקמפיין כשראש החץ של הקמפיין הוא בדרך כלל דה לגיטימציה של בר הפלוגתא העומד מולו,

המשיך ח"כ אשר: בוודאי תיכף יעלה להשיב סגן השר מיקי לוי ויתקוף אותי כחבר כנסת חרדי שאינך משרת בצבא איך אתה יכול לדבר על זה בכלל, ובאמת למה הגשתי את ההצעה לסדר הזו ? אענה לכם על זה, קודם כל העבר הקרבי שלי הוא לא פחות מאשר עברו של המטיף הגדול לפיד שאגב הוא מתאגרף בעל חגורה שחורה כך שאני בטוח שהיה בעל פרופיל 97 ובכל אופן העדיף שיסדרו לו ג'וב בטוח בעתון במחנה במקום להיות חייל קרבי, דבר שני אני רוצה לדבר על השיטה, שר האוצר ומשרדו מנהלים קמפיין דה לגיטימציה נגד צה"ל ושר הביטחון ומנסים להפוך אותם ללא ישרים, לאנשים שמחפים על שומנים בתקציב ולאוכלי חינם, כך היא דרכו של לפיד, האמינו לי אנחנו מכירים את זה".

ומוסיף ח"כ אשר: "אילו הייתי אומר זאת לבדי ניחא, אבל כששר הביטחון אומר את זה ואני מצטט מדבריו "מתקיים שיח פוליטי שקרי וציני שכולל מסע דה לגיטימציה מכוער כנגד משרתי הקבע", ועוד מוסיף שר הביטחון ואני שוב מצטט "עשרות אלפי משרתים, נגדים וקצינים שמחויבים למשימותיהם רואים בלב דואב כיצד מתנהלת על גבם מלחמה שאין בה צורך ושנועדה להשחיר את פניהם, התקשתי להבין אומר שר הביטחון כיצד הרשו לעצמם גורמים כאלו ואחרים לפגוע בצורה כה מכוערת ולהציג אותם כגזלנים אין לי מילה אחרת לתאר זאת ואני חש בושה נוכח הדרך הנפסדת הזאת".

ואז שואל ח"כ אשר: כשאני צריך לחשוב איתכם ביחד למי להאמין ליאיר לפיד התקשורתן ןהקמפיינר, או לשר הביטחון האמיץ והאמין שעומד למולו, למי להאמין? למי שנושא את תפקידו באמונה או למי שמנהל קמפיין?

ושוב מוסיף ח"כ אשר: כשאומר ח"כ חיים כץ ואני מצטט: "רבע מאוכלסיית משרתי הקבע מקבלים השלמת הכנסה, בגיל 53 הם יקבלו פנסיה של 3000 שקלים והם יחטטו בפחים" גם כאן אני שואל אתכם למי להאמין לחיים כץ איש חברתי של הרבה שנים, אולי הח"כ הכי חברתי שיש במדינת ישראל, או לקמפיינר שר האוצר יאיר לפיד שבשיטה הזו הוא נוהג נגד כל אחד שהוא בר פלוגתא שלו? ואני שוב שואל אתכם למי צריך להאמין לבוגי, לחיים כץ, או ליאיר לפיד אני מאמין להם יותר אני סומך עליהם שהם עושים את עבודתם אחראית ונאמנה ולא רק אני אלא אני חושב שרוב חברי הבית הזה בדעה הזו.

ואז פנה ח"כ אשר לסגן השר מיקי לוי: "אני בטוח שתעלה ותתקוף כמו שאתה עושה תמיד אבל שתבינו דבר אחד, לא כל בר פלוגתא שלכם בכל נושא שלא יהיה, צריך להפוך אותו ללא לגיטימי ולא צריך לנהל מסע תקשורתי כדי לרמוס אותו, תתביישו לכם, באים ואומרים לאנשי הרווחה שבגלל שר הביטחון מקצצים ברווחה ובחינוך". סיים ח"כ אשר.

צפו בנאומו – באדיבות ערוץ הכנסת

סייע בכתבה ישראל שקולניק
[alooma ref="206bbe044c58d6efe20353c35cfceb9c.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.