יעקב אשר על המתיחות עם גפני: "אנחנו לא רובוטים – יש לנו לפעמים דעות שונות"

קרבות בתוך דגל? חבר הכנסת יעקב אשר העניק ראיון למשה גלסנר ברדיו 'קול ברמה', בו התייחס למתיחות ההולכת וגוברת בתוך סיעת דגל התורה, "טבעי שיש חילוקי דעות" – האזינו.

חבר הכנסת יעקב אשר העניק הערב (רביעי)ראיון למשה גלסנר ברדיו 'קול ברמה', בו התייחס למתיחות ההולכת וגוברת בתוך סיעת דגל התורה: "אנחנו מאוחדים אבל לא רובוטים", הבהיר אשר והדף את הרחש בחש במערכת הפוליטית לגבי המתיחות בתוך הסיעה הליטאית

"הדבר הכי טבעי בעולם שיש נקודות מבט שונות אצל בני אדם" המשיך אשר, "דגל התורה מאוחדת, אנחנו לא רובוטים אך יש לנו לפעמים דעות שונות. מה שחשוב שבסוף כולם כפופים לאותה סמכות", הוסיף.

במענה לשאלתו של גלסנר האם זה קורה הרבה (חילוקי הדעות) השיב אשר: "שאם אין הסכמות פונים לגדולי התורה והם אלו קובעים".


יש לציין כי בימים האחרונים התגברו הלחשושים במערכת הפוליטית הפנים-  חרדית על המתיחות בין אשר לגפני כפי שבא לידי ביטוי בסוגיית חוק ההסדרה בו הצביע אשר בניגוד גמור לדעתו של היו"ר משה גפני. כן נפוצו שמועות על כך שמעמדו של אשר בקרב גדולי ישראל הולך ומתעצם ביחס למה שהיה בעבר – דבר שהגביר את המתיחות בין הצדדים.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. השיב אשר: "שאם אין הסכמות פונים לגדולי התורה והם אלו קובעים".
  ואני לתומי חשבתי שהם לא מביעים כלל דעה אישית, כי אם את דעת שולחיהם……….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • את מה שאתה חושב כולנו יודעים… ולאן אתה שייך אתה לא מצליח להסתיר, רק שלקחת משפט ולהוציאו להקשרו זה פשוט מגוחך גם לטיפוס כמוך

   חטטן |
   הגב