"יעקב עם הלב הענק שלו ידע שאני חושב עליו"

בשעה זו מתקיימת  (יום ג') בנתניה, הלויתו של המנוח עורך הדין יעקב וינרוט שהלך הלילה לעולמו לאחר מחלה קשה. ראש הממשלה נתניהו ספד כעת בנתניה בהלווייתו של עו"ד יעקב וינרוט: "לא היה כמותו וספק אם יהיה כמותו"

בשעה זו מתקיימת  (יום ג') בנתניה, הלויתו של המנוח עורך הדין יעקב וינרוט שהלך הלילה לעולמו לאחר מחלה קשה. בהלוויה משתתפים עשרות בני משפחה, מכרים וקולגות, בהם השרים איילת שקד ואריה דרעי, שותפו עו"ד עמית חדד, הרב הראשי לשעבר ישראל מאיר לאו ועו"ד דוד שמרון.


ראש הממשלה נתניהו ספד כעת בנתניה בהלווייתו של עו"ד יעקב וינרוט: "לא היה כמותו וספק אם יהיה כמותו"

"באנו לנחם את יעקב וחשבתי 'מה הוא חושב'. יעקב עם הלב הענק שלו ידע שאני חושב על כך. והמחלה הארורה הזאת עכשיו לקחה אותו מאיתנו"

דובי וינרוט, בנו של עורך הדין יעקב וינרוט שהלך היום (שלישי) לעולמו, ספד לאביו בטקס שנערך ברמת גן. "אין מישהו גדול ככל שיהיה שיכול היה להספיד את אבי כמו שהיה מצליח להספיד את עצמו. לא ניתן היה לשחזר את היכולת שלו לומר דברים בצורה פואטית ומרגשת כל כך". בהמשך, יובא וינרוט למנוחות בבית העלמין בנתניה, שם צפויים להספיד את וינרוט, ראש הממשלה בנימין נתניהו ושותפו, עורך הדין עמית חדד.
<p dir="RTL">וינרוט אמר כי אביו "מעולם לא ישב בשלווה והוא לא חיפש כלל שלווה, כיוון שהיה איש גדול מדי בשביל זה. כל דבר מסביבו היה מורכב". הוא הוסיף כי "לא מדובר באדם רגיל שנפטר היום – כגודל העוצמה שלו, כך מורגש גם החיסרון שלו". לדבריו, "אבי קוטף עכשיו את השכר שעליו עמל במהלך כל חייו".</p>
<p dir="RTL">בנו של עורך הדין המפורסם התייחס לאישיות של אביו. "כולם הכירו אותו כגאון פילוסופי ומשפטי, אבל כל אחד מילדיו הרגיש שהוא דואג לו לכל דבר ועניין, וכל נכד בוכה היום לא רק כי סבא שלו נפטר, אלא כי במשך כל חייו הוא הרגיש ייחודי כל כך"

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.